Продукциянын сүрөттөлүшү
Майыптар коляскасы салмакты жеңил кармап туруу менен бирге эң сонун бышыктыкты камсыз кылган жогорку бекем алюминий эритмесинен жасалган рама менен жабдылган. Рама күнүмдүк колдонууга туруктуулукка же коопсуздукка доо кетирбестен, муктаж болгон ар бир адам үчүн ишенимдүү транспорт каражатын камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан. Сиз эл көп жүргөн жерлерде жүрсөңүз да же тегиз эмес жерлерде айдап жүрсөңүз да, биздин электр майыптар коляскалары жылмакай жана коопсуз жүрүүнү камсыз кылат.
Биздин майыптар коляскалары так башкарууну жана кошумча коопсуздукту камсыз кылган электромагниттик тормоздук кыймылдаткычтар менен жабдылган. Жөнөкөй баскычты басуу менен колдонуучу майыптар коляскасын оңой токтото же жайлата алат, бул колдонуучуга ишеним жана жан дүйнө тынчтыгын берет. Бул өркүндөтүлгөн тормоздук система жылмакай, акырындык менен токтотууну камсыз кылат, ыңгайсыздыкты же коопсуздук коркунучун жаратышы мүмкүн болгон ар кандай күтүүсүз кыймылдын алдын алат.
Биздин электр майыптар коляскаларын башкалардан айырмалап турган негизги өзгөчөлүк - бул ийри сызыксыз дизайн. Бул инновациялык дизайн колдонуучуларга денени бүкпөстөн же чоюп отурбастан майыптар коляскасына оңой кирип-чыгууга мүмкүндүк берет. Мындай оңой мүмкүнчүлүк менен кыймылдоо мүмкүнчүлүгү чектелген адамдар көз карандысыз жана эркин бойдон кала алышат, акырында алардын жалпы жашоо сапатын жакшыртышат.
Биздин электр майыптар коляскалары батареянын иштөө мөөнөтүн узартуу үчүн литий батареяларын колдонот, бул колдонуучуларга кубаттуулуктун түгөнүп калышынан кабатыр болбостон, узак аралыкка ишенимдүү саякаттоого мүмкүндүк берет. Жеңил, бирок күчтүү литий батареясы ишенимдүү иштөөнү камсыз кылат, бул аны имараттын ичинде да, сыртында да колдонууга идеалдуу кылат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 970 мм |
| Унаанын туурасы | 610 мм |
| Жалпы бийиктик | 950 мм |
| Базанын туурасы | 430 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/10 дюйм |
| Унаанын салмагы | 25 + 3KGKG (литий батареясы) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 |
| Батарея | 24V12AH/24V20AH |
| Диапазон | 10 – 20 км |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Майыптар үчүн бүктөлүүчү жеңил салмактагы көчмө электр майыптар коляскасы Кийинки: Мүмкүнчүлүгү чектелген адамдар үчүн арналган электр майыптар коляскасы, бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы