Продукциянын сүрөттөлүшү
Майыптар коляскаларынын дизайны жогорку бекемдиктеги көмүртек болоттон жасалгандыктан, бышыктыгы негизги фактор болгон. Бул майыптар коляскасынын күнүмдүк колдонууга туруштук бере аларын, анын иштешине же туруктуулугуна доо кетирбестен, камсыз кылат. Майыптар коляскалары тегиз эмес жолдордун жана тегиз эмес беттердин оордугуна туруштук берип, жылмакай жана ыңгайлуу жүрүүнү камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан.
Биздин электр майыптар коляскаларынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - бул 360° ийкемдүү башкарууну камсыз кылган универсалдуу башкаруучу. Бул кыймылдоону жеңилдетип гана тим болбостон, адамга өзүнүн кыймылын толук көзөмөлдөөгө мүмкүнчүлүк берет. Тар бурчтарда же кең өтмөктөрдө болобу, биздин майыптар коляскалары теңдешсиз эркиндикти жана көз карандысыздыкты сунуштайт.
Биз колдонуунун оңойлугунун маанилүүлүгүн түшүнөбүз, ошондуктан биздин электр майыптар коляскалары көтөргүч рельстер менен жабдылган. Бул колдонуучуларга эч кандай жардамсыз майыптар коляскасына оңой кирип-чыгууга мүмкүндүк берет, бул өз алдынчалыкка жана автономияга өбөлгө түзөт. Колдонуучуга ыңгайлуу дизайн адамдардын күнүмдүк иштерин баштоосун жеңилдетет.
Алдыңкы жана арткы төрт дөңгөлөктүү амортизация системасынын аркасында биздин электр майыптар коляскалары тегиз эмес жерлерде да жылмакай жана ыңгайлуу жүрүүнү камсыз кылат. Бул татаал асма системасы дөңгөлөктүү жол шарттарынын таасирин минималдаштырып, ыңгайсыздыкты жок кылып, жылмакай жүрүүнү камсыздайт. Сиз сейил бакта сейилдеп жүрсөңүз да, соода борборунда сейилдеп жүрсөңүз да, биздин майыптар коляскалары сизге люкс жана ыңгайлуулукту кепилдейт.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1200MM |
| Унаанын туурасы | 690MM |
| Жалпы бийиктик | 910MM |
| Базанын туурасы | 470MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Бүктөлүүчү жана көчмө литий батареясы менен иштеген электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн көчмө жеңил бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы