Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул өзгөчө продуктунун өзөгүндө анын ыңгайлуу жаздыгы жатат, ал узак убакыт бою отуруу мындан ары кыйынчылык жаратпайт. Жаздык жетиштүү колдоо көрсөтүү жана ыңгайсыздыктын алдын алуу үчүн иштелип чыккан, бул колдонуучуларга күнүмдүк иш-аракеттеринде көбүрөөк ыңгайлуулукту сезүүгө мүмкүндүк берет.
Биздин электр майыптар коляскаларынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - бул жеткиликтүүлүктү жана колдонуунун жеңилдигин жогорулаткан ийилүүчү колтук тирөөч. Колдонуучу отургучка отургусу же чыккысы келсе да, же которуу процессинде кошумча колдоого муктаж болсо да, колтук тирөөчтү зарылчылыкка жараша оңой эле өйдө же ылдый жылдырууга болот, бул эң жогорку ыңгайлуулукту жана ыңгайлашууну камсыз кылат.
Мындан тышкары, биздин электр майыптар коляскаларында колдонуучуларга манжаларынын учунда эң жакшы башкарууну камсыз кылуу үчүн жөнгө салынуучу контроллерлор бар. Контроллер ылдамдыкты, багытты жана башка ыңгайлаштырылуучу жөндөөлөрдү оңой жөнгө салууга мүмкүндүк берет, бул колдонуучуларга майыптар коляскасын өздөрүнүн уникалдуу муктаждыктарына жана каалоолоруна ылайыкташтыруу эркиндигин берет.
Мындан тышкары, коопсуздук биз үчүн эң маанилүү, ошондуктан биздин электр майыптар коляскалары өркүндөтүлгөн коопсуздук функциялары менен жабдылган. Аларга туруктуулукту камсыз кылуу жана мүмкүн болгон кырсыктардын алдын алуу үчүн ротацияга каршы дөңгөлөктөр жана ишенимдүү тормоз системасы кирет. Колдонуучулар өздөрүнүн коопсуздугу биринчи орунда тураарын билип, айлана-чөйрөсүн ишенимдүү изилдей алышат.
Электр майыптар коляскасынын дизайнынын маанилүү аспектиси - көчмөлүүлүк. Ал бышык жана туруктуу болгону менен, дагы эле жеңил жана оңой ташуу же сактоо үчүн оңой бүктөлүшү мүмкүн. Бул колдонуучуларга майыптар коляскасын кайда барбасын өздөрү менен кошо алып жүрүүгө мүмкүндүк берет, бул үзгүлтүксүз кыймылдуулукту жана көз карандысыздыкты камсыз кылат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1090MM |
| Унаанын туурасы | 660MM |
| Жалпы бийиктик | 930MM |
| Базанын туурасы | 460MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16" |
| Унаанын салмагы | 34 кг |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Мотордун күчү | 250W*2 щеткасыз мотор |
| Батарея | 12AH |
| Диапазон | 20KM |
Мурунку: Акылдуу магний рамкалуу автоматтык түрдө бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн ачык асман алдындагы алюминий щетка мотору менен бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы