Продукциянын сүрөттөлүшү
Кыймыл-аракети чектелүү адамдар үчүн ыңгайлуу жана ыңгайлуу чечимди камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан революциялык электр майыптар коляскасын сунуштайбыз. Алардын жогорку сапаттагы өзгөчөлүктөрү жана алдыңкы технологиясы менен биздин электр майыптар коляскалары ыңгайлуулуктун жана натыйжалуулуктун стандарттарын кайрадан аныктайт.
Биздин электр майыптар коляскалары так башкарууну жана жогорку коопсуздукту камсыз кылган өнүккөн электромагниттик тормоздук кыймылдаткычтар менен жабдылган. Тормоздук кыймылдаткыч тез жана натыйжалуу токтоп, сизди каалаган жерде коопсуз сактайт. Тар мейкиндиктерден өтүп жатсаңыз да же тегиз эмес жерлерден өтүп жатсаңыз да, бул функция жылмакай жана коопсуз жүрүүнү камсыздайт.
Майыптар коляскасына оңой отуруп-чыгууга мүмкүндүк берген ийри дизайндын эркиндигин сезиңиз. Бул инновациялык функция ашыкча ийилүүнү же буралууну жокко чыгарат, бул ыңгайлуу жана стресссиз тажрыйбаны камсыздайт. Эми сиз өз алдынчалыгыңызды сактап, эч кандай физикалык стресссиз сонун иш-аракеттерден ырахат ала аласыз.
Жогорку кубаттуулуктагы литий батареясы менен иштеген биздин майыптар коляскалары бышык жана сизге андан ары иштөөгө мүмкүндүк берет. Тез-тез кубаттоодон баш тартып, бир кубаттоо менен узак убакытка пайдаланыңыз. Литий батареялары ошондой эле натыйжалуулукту жогорулатып, энергия керектөөнү азайтып, аларды экологиялык жактан таза тандоого айлантат.
Биздин электр майыптар коляскаларында ишенимдүү жана энергияны үнөмдөөчү иштөөнү камсыз кылган заманбап щеткасыз моторлор бар. Щеткасыз технология энергияны натыйжалуу пайдаланууга мүмкүндүк берет, бул майыптар коляскасынын жалпы иштөө мөөнөтүн максималдуу түрдө көбөйтөт. Бул электр майыптар коляскасы сиздин кыймылдуулугуңуз үчүн келечектеги жылдар бою ырааттуу жана узак мөөнөттүү иштөөнү камсыздайт деп ишене аласыз.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1100 мм |
| Унаанын туурасы | 630 мм |
| Жалпы бийиктик | 960 мм |
| Базанын туурасы | 450 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12 дюйм |
| Унаанын салмагы | 26KG+3KG (литий батареясы) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 (Щеткасыз мотор) |
| Батарея | 24V12AH/24V20AH |
| V диапазону | 10 – 20 км |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Майыптар үчүн бийик жөлөнгүч жана толугу менен жатуучу электр майыптар коляскасы Кийинки: Медициналык алюминийден жасалган ачык асман алдындагы үй ичиндеги майыптар үчүн электр кубаты менен иштеген майыптар коляскасы