Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул майыптар коляскасынын өзгөчөлөнгөн өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын тереңирээк жана кененирээк отургучу. Биз ыңгайлуулуктун маанилүүлүгүн түшүнөбүз жана колдонуучуга максималдуу колдоо жана эс алуу үчүн отургучтарды атайын иштеп чыктык. Колдонуу узактыгына карабастан, терең жана кенен отургучтар ыңгайлуу жүрүүнү камсыздайт жана колдонуучулардын узак убакыт бою оңой иштей алышын камсыздайт.
Бул майыптар коляскасы ишенимдүү иштөөнү жана жогорку кубаттуулукту камсыз кылган күчтүү 250 Вт кош мотор менен жабдылган. Кош моторлор жакшыртылган башкарууну жана маневрлөөнү камсыз кылат, бул колдонуучуларга ар кандай рельефтерден жана эңкейиштерден оңой өтүүгө мүмкүндүк берет. Күнүмдүк жумуштар үчүнбү же сырттагы саякат үчүнбү, бул электрдик майыптар коляскасы кубаттуулук менен ишенимдүүлүктүн эң сонун балансын сунуштайт.
Алдыңкы жана арткы алюминий эритмесинен жасалган дөңгөлөктөр майыптар коляскасынын жалпы иштешин ого бетер жакшыртат. Бул дөңгөлөктөр эң сонун бышыктыкты гана камсыз кылбастан, жылмакай жүрүүнү да кепилдейт. Жеңил, бирок бекем алюминий эритмесинен жасалган конструкция минималдуу тейлөөнү жана узак кызмат кылууну камсыз кылат, бул электр майыптар коляскасын узак мөөнөттүү колдонуу үчүн акылдуу инвестицияга айлантат.
Коопсуздук эң маанилүү, ошондуктан биз бул электр майыптар коляскасына E-abs вертикалдык кыйшайтуу контроллерин орноттук. Бул инновациялык функция өйдө же ылдый түшкөндө жылмакай жана коопсуз өтүүнү камсыз кылат. E-abs технологиясы так жана натыйжалуу башкарууну камсыз кылат, күтүүсүз кыймылдардын алдын алат жана колдонуучунун коопсуздугун ар дайым кепилдейт.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1150 мм |
| Унаанын туурасы | 640 мм |
| Жалпы бийиктик | 940 мм |
| Базанын туурасы | 480 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16 дюйм |
| Унаанын салмагы | 35KG + 10KG (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 |
| Батарея | 24V12AH/24V20AH |
| Диапазон | 10 – 20 км |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Медициналык алюминийден жасалган ачык асман алдындагы үй ичиндеги майыптар үчүн электр кубаты менен иштеген майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн электр щеткасы жок бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы