Продукциянын сүрөттөлүшү
Алынуучу батарея функциясы теңдешсиз ыңгайлуулукту камсыз кылат. Кубаттоо үчүн майыптар коляскасынын баарын розеткага сайып коюуну талап кылган салттуу электр майыптар коляскаларынан айырмаланып, биздики колдонуучуларга кубаттоо үчүн батареяны оңой эле алып салууга мүмкүндүк берет. Бул сиз батареяңызды каалаган жерде, атүгүл отургучсуз да кубаттай аласыз дегенди билдирет, бул убакытты үнөмдөөнү жана туура кубаттоо чекитин табуу түйшүгүнөн арылгысы келгендер үчүн идеалдуу.
Электромагниттик тормоздору бар щеткасыз мотор жылмакай жана коопсуз айдоону камсыз кылат. Щеткасыз мотор технологиясы күчтүү жана натыйжалуу иштөөнү камсыз кылып гана тим болбостон, ызы-чуунун деңгээлин азайтып, тынч, үзгүлтүксүз тажрыйбаны камсыз кылат. Мындан тышкары, электромагниттик тормоз колдонуучуга майыптар коляскасын дароо токтотууга мүмкүндүк берет, күтүлбөгөн кыймылдын же кырсыктын алдын алат, ошону менен коопсуздукту жогорулатат.
Мындан тышкары, биздин жеңил электр коляскаларыбыздын бүктөлүүчү дизайны теңдешсиз ыңгайлуулукту камсыз кылат. Болгону бир нече жөнөкөй кадам менен отургучту бүктөп жана жайып койсо болот, бул аны көтөрүп жүрүүнү жана сактоону абдан жеңилдетет. Майыптар коляскаңызды унаа менен ташышыңыз керекпи же тар жерде сакташыңыз керекпи, биздин бүктөлүүчү дизайныбыз сиз үчүн муну жеңилдетет.
Биздин жеңил электр майыптар коляскалары таасирдүү функционалдуулугунан тышкары, максималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылуу үчүн эргономикалык жактан иштелип чыккан. Орундуктар узак убакыт бою колдонулганда да ыңгайлуу жана колдоочу тажрыйбаны камсыз кылган жогорку сапаттагы материалдардан жасалган. Майыптар коляскасында ошондой эле жөнгө салынуучу колтуктар жана бут педальдары бар, бул колдонуучуларга отургучту өздөрүнүн жеке муктаждыктарына ылайыкташтырууга мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 900MM |
| Унаанын туурасы | 590MM |
| Жалпы бийиктик | 990MM |
| Базанын туурасы | 380MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8" |
| Унаанын салмагы | 22 кг |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Мотордун күчү | 200W*2 щеткасыз мотор, электромагниттик тормоз менен |
| Батарея | 6AH |
| Диапазон | 15KM |

Мурунку: Майыптар үчүн бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы, алюминийден жасалган жеңил электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн литий батареясы менен бүктөлүүчү жеңил электр майыптар коляскасы