Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскалары жогорку бекемдиктеги көмүртек болоттон жасалган рама менен жасалган, ал бышык жана бекем транспорт каражатын камсыз кылат. Ал үзгүлтүксүз колдонууга туруштук берүү жана өзгөчө иштөөнү камсыз кылуу үчүн атайын иштелип чыккан, бул биздин баалуу кардарларыбыздын кызмат мөөнөтүн жана канааттануусун камсыз кылат.
Биздин электр майыптар коляскаларынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - алардын универсалдуу башкаруучусу, ал 360° ийкемдүү башкарууну камсыз кылат. Сиз тар коридорлордо же эл көп жерлерде бара жатасызбы, биздин майыптар коляскалары жылмакай жана натыйжалуу кыймылды камсыз кылат. Жөнөкөй тийүү менен сиз каалаган багытта оңой багыт ала аласыз, бул сизге көз карандысыздык жана эркиндик сезимин берет.
Мындан тышкары, биздин майыптар коляскалары оңой көтөрүлүүчү кармагычтар менен жабдылган, аларды оңой жетүүгө болот. Бул функция күчү жана кыймылы чектелүү адамдар үчүн өзгөчө пайдалуу. Биздин максатыбыз - кардарларыбыздын муктаждыктарын канааттандыруу менен бирге, алардын күнүмдүк жашоосун жөнөкөйлөтүүчү продуктуну камсыз кылуу, ал эми жөнгө салынуучу кармагыч бул максатка жетүүгө болгон берилгендигибиздин дагы бир далили.
Биздин электр майыптар коляскалары практикалык функциялардан тышкары, көрктүү жана стилдүү дизайнды камтыйт. Биз сулуулуктун маанилүүлүгүн түшүнөбүз, ошондуктан биздин майыптар коляскалары жөн гана функционалдык куралдар эмес, ошондой эле колдонуучунун жалпы көрүнүшүн жакшырткан мода аксессуарлары болуп саналат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1180MM |
| Унаанын туурасы | 700MM |
| Жалпы бийиктик | 900MM |
| Базанын туурасы | 470MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/22" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Майыптар үчүн көчмө жеңил бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Кытайда чоңдор үчүн жаңы кол менен көчмө бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы