Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскалары 360° ийкемдүү башкаруу үчүн универсалдуу контроллерлор менен жабдылган, бул колдонуучуларга теңдешсиз мобилдүүлүктү жана кыймылдын жеңилдигин камсыз кылат. Жөнөкөй тийүү менен адамдар тар мейкиндиктерде оңой кыймылдай алышат, жылмакай бурулуп, алдыга жана артка оңой кыймылдай алышат.
Биздин электр майыптар коляскасынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын кармагычты көтөрүү мүмкүнчүлүгү, бул адамдарга майыптар коляскасына эч кандай кыйынчылыксыз оңой кирип-чыгууга мүмкүндүк берет. Бул практикалык функция көз карандысыздыкты камсыздайт жана майыптар коляскасынан башка отургучтарга үзгүлтүксүз өтүүнү камсыздайт.
Өркүндөтүлгөн функциялардан тышкары, биздин электр майыптар коляскабыз жалпы дизайнга стилди жана өзгөчөлүктү кошкон көз жоосун алган кызыл алкакка ээ. Бул ачык түс сулуулукту гана эмес, ошондой эле көрүнүүнү да жакшыртып, колдонуучуларды каалаган чөйрөдө оңой байкай аларын камсыздайт.
Коопсуздук биздин эң башкы артыкчылыгыбыз, ошондуктан биздин электр майыптар коляскаларыбыз эң жогорку тармактык стандарттарга жооп берүү үчүн кылдаттык менен иштелип чыккан жана сыналган. Ал колдонуучулардын ден соолугун камсыз кылуу менен бирге аларга тынчтык тартуулоо үчүн ротацияга каршы дөңгөлөктөр, ишенимдүү тормоздук система жана коопсуздук курлары сыяктуу бир катар коопсуздук функциялары менен жабдылган.
Биз ар бир адамдын өзгөчө муктаждыктары бар экенин түшүнөбүз, ошондуктан биздин электр майыптар коляскаларын белгилүү бир талаптарга жооп берүү үчүн ыңгайлаштырууга болот. Отургучту тууралоодон баштап, бутту колдоочу өзгөртүүлөргө чейин, биз ар бир колдонуучу үчүн эң жакшы ыңгайлуулукту жана колдоону камсыз кылуу үчүн ар кандай ыңгайлаштыруу варианттарын сунуштайбыз.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1200MM |
| Унаанын туурасы | 700MM |
| Жалпы бийиктик | 910MM |
| Базанын туурасы | 490MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: CE тарабынан бекитилген бүктөлүүчү жеңил майыптар үчүн электр майыптар коляскасы Кийинки: Медициналык жабдуулар жеңил бүктөлүүчү ачык асман алдындагы бардык жерлерде колдонулуучу электр майыптар коляскасы