Продукциянын сүрөттөлүшү
Тик көтөрүүчү майыптар коляскалары реалдуу дүйнө үчүн кеңири мобилдүүлүк чечимдерин сунуштайт. Көтөрүп жүрүүгө оңой электр майыптар коляскаларынан баштап, ар кандай жерлерде иштөөнү жакшыртуу үчүн активдүү көтөргүчтөрү бар күчтүү моделдерге чейин. Жаңы компакттуу, жеңил жана оңой ташылуучу отургуч колдонуучуга ыңгайлуу программалануучу контроллеринин аркасында колдонууга оңой. Жаңы "бөлүүгө оңой" механизм; Компакттуу дизайн, күчтүү мобилдүүлүк, ташууга оңой; Акылдуу программалануучу контроллер. Жаңы компакттуу электр отургучун оңой сактоо үчүн 4 бөлүккө бөлүүгө болот. Үйдүн ичинде жана сыртында колдонуу үчүн иштелип чыккан; Компакттуу жана мобилдүү, тар мейкиндиктерге жана бош эмес чөйрөлөргө ылайыктуу; Туткасын оңой көтөрүп жүрүү үчүн арткы базалык блок; Колдонуучунун ыңгайлуулугу үчүн алынуучу жана туурасы боюнча жөнгө салынуучу колтуктар; Оңой сактоо жана ташуу үчүн бүктөлүүчү аркалык; Үстүнкү жана астыңкы отургучтарды оңой жылдыруу үчүн айлануучу отургучтар; Declutch операциясы кошумча ыңгайлуулук үчүн төшөнчү керек болгон жерде отургучтун дөңгөлөгүн коопсуз бошотууга жана бышыктыгын жана аз тейлөөнү камсыз кылуу үчүн катуу тешилүүгө туруктуу дөңгөлөктөрдү колдоого мүмкүндүк берет. Колдонуучунун бутунун узундугуна ылайыкташтыруу жана оңой жылдырууга жардам берүү үчүн бийиктиги боюнча жөнгө салынуучу оодарылып кетүүчү педаль; Айдоодо ыңгайлуу жана жагымдуу тажрыйба алуу үчүн динамикалык LiNX программалануучу контроллери; Кошумча коопсуздук үчүн стандарттуу коопсуздук курлары катары арткы коргоочу курч дөңгөлөктөр камтылган; Батарея жана унаа кубаттагычы менен келет
Продукциянын параметрлери
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу |
| Орундуктун туурасы | 460 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 550 – 830 мм |
| Жалпы салмак | 81 кг |
| Жалпы бийиктик | 1280 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 136 кг |
| Батареянын сыйымдуулугу | 22Ah коргошун-кислота батареясы |
| Заряддоочу | 2.0A |
| Ылдамдык | 7 км/саат |


Мурунку: Алюминий эритмесинен жасалган бийик жөлөнгүчтүү электр тепкичке чыгуучу майыптар коляскасы Кийинки: Ички бийиктиги жөнгө салынуучу электр майыптар коляскасы