Продукциянын сүрөттөлүшү
Жогорку бекемдиктеги көмүртек болоттон жасалган рамадан жасалган бул майыптар коляскасы өтө бышык жана практикалык, эң катаал шарттарда да узак мөөнөттүү иштөөнү камсыз кылат. Бышык конструкция туруктуулукту жана колдоону камсыз кылат, бул колдонуучуларга ар кандай жерлерден оңой өтүүгө мүмкүндүк берет.
Биздин майыптар коляскалары 360° ийкемдүү башкарууну камсыз кылган универсалдуу контроллерлор менен жабдылган, бул колдонуучуларга каалаган багытта оңой башкарууга мүмкүндүк берет. Тар жерлерде же ачык жерлерде болсун, биздин инновациялык контроллерлорубуз так кыймылды жана майыптар коляскаңызды эң сонун башкарууну камсыз кылат.
Биздин электр майыптар коляскаларынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - жөнгө салынуучу колтук тирөөч. Кол кармагычты көтөрүү мүмкүнчүлүгүнүн аркасында колдонуучулар эч кандай жардамсыз майыптар коляскасына оңой жана ыңгайлуу кирип-чыга алышат. Бул ойлонулган дизайн өзгөчөлүгү кыймылдоо мүмкүнчүлүгү чектелген адамдар үчүн көз карандысыздыкты жана ыңгайлуулукту камсыз кылат.
Функционалдык өзгөчөлүктөрүнөн тышкары, биздин электр майыптар коляскаларыбыз кооз жана стилдүү дизайнга ээ. Интеграцияланган магний эритмесинен жасалган дөңгөлөктөр жалпы эстетиканы гана эмес, ошондой эле майыптар коляскасынын бекемдигин жана бышыктыгын да жогорулатат. Биздин электр майыптар коляскаларынын жылмакай, заманбап көрүнүшү сизди кайда барбаңыз, өзгөчөлөнтүп турат.
Биздин электр майыптар коляскалары стилге жана дизайнга гана эмес, ошондой эле ыңгайлуу жана коопсуз тажрыйбаны камсыз кылууга да басым жасайт. Кең отургучтар эң жогорку ыңгайлуулук үчүн жетиштүү орунду камсыз кылат, ал эми өркүндөтүлгөн коопсуздук функциялары саякат учурунда максималдуу коопсуздукту камсыз кылат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1190MM |
| Унаанын туурасы | 700MM |
| Жалпы бийиктик | 950MM |
| Базанын туурасы | 470MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/24" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Медициналык жабдуулар жеңил бүктөлүүчү ачык асман алдындагы бардык жерлерде колдонулуучу электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн көчмө бийик аркалуу электр майыптар коляскасын өндүрүү