Продукциянын сүрөттөлүшү
Электр майыптар коляскаларынын түрлөрү керектөөчүлөрдүн ар кандай муктаждыктарын жана жашоо образын канааттандыруу үчүн иштелип чыккан.
Электр майыптар коляскасы жаңыртылган мотор жана күчөтүлгөн рама сыяктуу оор жүк ташуучу конструкциялык жана иштөөчү компоненттерди сунуштайт. Үйдүн ичинде эң сонун иштөөнү камсыз кылыңыз. Элитанын күчүн жана ар тараптуулугун сезиңиз. Чоң арткы дөңгөлөк сиңирип, көтөрүлүп, жашоодогу күнүмдүк тоскоолдуктарды оңой чечет. Интуитивдик кол менен башкаруу оңой иштөөнү жана жөнөкөй маневр жасоону камсыз кылат.
Продукциянын параметрлери
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу |
| Орундуктун туурасы | 420 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 450 мм |
| Жалпы салмак | 57.6 кг |
| Жалпы бийиктик | 980 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 125 кг |
| Батареянын сыйымдуулугу | 35Ah коргошун-кислота батареясы |
| Заряддоочу | DC24V/4.0A |
| Ылдамдык | 6 км/саат |


Мурунку: Кара түстөгү электрдик вертикалдуу үй көтөргүч майыптар коляскасы Кийинки: Жогорку сапаттагы ыңгайлуу сырткы электр майыптар коляскасы