Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул электрдик майыптар коляскасы көчмө болууга арналган!
Ыңгайлуу жеңил тийүү менен бөлүктөргө бөлүү сизге жолдо жеңил саякаттоону жана көз карандысыздыкты сезүүгө мүмкүндүк берет. Компакттуу, көчмө жана саякаттоо үчүн идеалдуу, бул бир нече кадам менен оңой эле алынып салынуучу функцияларга бай электр отургучу! Чоң педаль сизге керектүү ыңгайлуулукту берет.
Продукциянын параметрлери
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу |
| Орундуктун туурасы | 420 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 450 мм |
| Жалпы салмак | 47,3 кг |
| Жалпы бийиктик | 980 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 125 кг |
| Батареянын сыйымдуулугу | 22Ah коргошун-кислота батареясы |
| Заряддоочу | DC24V/2.0A |
| Ылдамдык | 6 км/саат |


Мурунку: Ички бийиктиги жөнгө салынуучу электр майыптар коляскасы Кийинки: Автоматтык түрдө бүктөлүүчү майып кары адамдар үчүн кыймылдуу электр скутери