Продукциянын сүрөттөлүшү
Электр майыптар коляскасы эки 250 Вт кубаттуулуктагы кош мотору бар күчтүү кыймылдаткычка ээ, бул теңдешсиз айдоо тажрыйбасын берет. Кубаттуу кубаттуулук жылмакай иштөөнү камсыз кылат, бул аны имараттын ичинде да, сыртында да колдонууга ылайыктуу кылат. Сиз эл көп жүргөн жерлерде жүрсөңүз да же оор жерлерде жүрсөңүз да, бул майыптар коляскасы бул милдетти аткара алат.
Биздин жогорку сапаттагы коопсуздук функцияларыбыз сизди жолдо кармап турат. E-ABS вертикалдуу жантайыңкы контроллери дөңсөөлөрдө өйдө-ылдый бара жатканда максималдуу туруктуулукту камсыз кылат, тайгаланып кетүүнүн же кырсыктардын алдын алат. Тартуу күчү тайгаланбаган жантайыңкы функцияны ого бетер жакшыртып, ар кандай беттерде коопсуз кармоону камсыздайт. Сиз каалаган жантайыңкыны оңой жана ишенимдүү түрдө багындыра аласыз.
Ыңгайлуулук үчүн электр майыптар коляскаларынын арткы дөңгөлөктөрүндө кол менен башкарылуучу шакекчелер да бар. Бул инновациялык функция колдонуучуларга кол менен башкарылуучу режимге оңой өтүүгө мүмкүндүк берет, бул аларга колясканы кол менен башкаруу эркиндигин берет. Кол менен башкарууну жактырсаңыз да же электр энергиясына таянгыңыз келсе да, бул ар тараптуулук сиздин жеке каалоолоруңузга жооп берет.
Бул электрдик майыптар коляскасы таасирдүү өзгөчөлүктөрүнөн тышкары, стилдүү дизайны жана ыңгайлуу отургучтары менен мактанат. Заманбап эстетика аны ар кандай учурлар үчүн стилдүү шерик кылат, ал эми жумшак отургучтар узак убакыт бою колдонууда жогорку деңгээлдеги ыңгайлуулукту камсыз кылат. Майыптар коляскасынын эргономикалык дизайны туура абалды камсыз кылат жана ыңгайсыздык же чыңалуу коркунучун азайтат.
Мындан тышкары, электр майыптар коляскалары колдонуу убактысын узартуучу жана тез-тез кубаттоо зарылдыгын азайтуучу ишенимдүү батарея системасы менен жабдылган. Эми сиз батареянын түгөнүп калышынан кабатыр болбостон узак сапарлардан ырахат ала аласыз.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1150MM |
| Унаанын туурасы | 650 мм |
| Жалпы бийиктик | 950MM |
| Базанын туурасы | 450MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/22" |
| Унаанын салмагы | 35KG+10KG (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 |
| Батарея | 24В12AH/24V20AH |
| Диапазон | 10-20KM |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Сырткы алыстан башкаруу пульту Жогорку арткы бөлүгүн жөнгө салуу Электр майыптар коляскасы Кийинки: Медициналык жактан тууралоочу бийик арткы бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы