Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскалары бышыктыгын жана кызмат мөөнөтүн камсыз кылуу үчүн жогорку бекемдиктеги көмүртек болоттон жасалган рама менен жасалган. Бышык конструкция ишенимдүүлүктү камсыздайт жана салмакты көтөрөт, бул колдонуучуларга анын жогорку иштешинен пайдаланууга мүмкүндүк берет. Майыптар коляскасынын бышык дизайны бардык колдонуучулар үчүн коопсуз жана ыңгайлуу тажрыйбаны камсыз кылат.
Электр майыптар коляскасы 360° ийкемдүү башкаруу үчүн универсалдуу контроллер менен жабдылган. Бул өркүндөтүлгөн функция колдонуучуларга айлана-чөйрөсүндө оңой багыт алууга мүмкүндүк берет. Болгону бир нече жөнөкөй аракет менен адамдар каалаган багытта оңой кыймылдай алышат, бул аларга татыктуу эркиндикти жана көз карандысыздыкты берет.
Колдонуучунун ыңгайлуулугун андан ары жогорулатуу үчүн, биздин электр майыптар коляскалары көтөргүч колтуктар жана астыңкы колтуктар менен жабдылган. Бул чеберчилик менен жасалган функция отургучка оңой отуруп-түшүп, жылмакай жана кемчиликсиз өтүүнү камсыздайт. Унаага түшүп-түшүп жатабы же жөн гана отургучтун абалын тууралап жатабы, бул функция колдонуучу тажрыйбасын бир топ жакшыртат.
Мындан тышкары, биздин электр майыптар коляскалары колдонуучунун коопсуздугун жана ыңгайлуулугун артыкчылыктуу түрдө камсыз кылып, алдыңкы жана арткы бурчту тууралоону сунуштайт. Колдонуучулар өздөрүнө жаккан отургучтун абалын табуу үчүн бурчту оңой тууралай алышат, бул узак мөөнөттүү колдонуу үчүн оптималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылат. Бул ыңгайлашуу жеке муктаждыктарга ылайыкташтырылган жекелештирилген тажрыйбаны кепилдейт.
Жогорку функционалдуулугунан тышкары, биздин электр майыптар коляскалары эстетиканы эске алуу менен иштелип чыккан. Анын жылмакай, заманбап дизайны визуалдык жактан жагымдуу жана ар тараптуу, бул ага ар кандай чөйрөлөргө кемчиликсиз аралашууга мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1150MM |
| Унаанын туурасы | 680MM |
| Жалпы бийиктик | 1230MM |
| Базанын туурасы | 470MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Бүктөлүүчү саякаттоочу жеңил майыптар үчүн электр кубаты менен иштеген майыптар коляскасы Кийинки: Мобилдик майыптар үчүн электр кубаты менен иштеген майыптар коляскасы, бүктөлүүчү болоттон жасалган майыптар коляскасы