Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскасын уникалдуу кылган нерсе - бул анын универсалдуу башкаруучусу, ал 360° ийкемдүү башкаруу механизмин камсыз кылат. Бул колдонуучуга каалаган багытта оңой кыймылдоого мүмкүндүк берет, максималдуу маневр жана эркиндик берет. Баскычты басуу менен сиз тар мейкиндиктерде, бурчтарда жана ал тургай эңкейиштерде эч кандай кыйынчылыксыз же стресссиз оңой баса аласыз, бул майыптар коляскасын дененин жогорку бөлүгүнүн күчү чектелүү адамдар үчүн идеалдуу кылат.
Электр майыптар коляскаларыбыздын ар тараптуулугу кармагычтарды көтөрүү мүмкүнчүлүгү менен ого бетер жакшырат. Бул функция колдонуучуга кошумча жардамга таянбастан отургучка оңой отуруп-чыгууга мүмкүндүк берет. Эми сиз күнүмдүк иш-аракеттериңизди үзгүлтүксүз аткарууга мүмкүндүк берген майыптар коляскасына көз карандысыз жетүү эркиндигинен ырахат ала аласыз.
Коопсуздук ар дайым биздин башкы артыкчылыгыбыз. Натыйжада, биздин электр майыптар коляскалары ротацияга каршы дөңгөлөктөр жана ишенимдүү тормоз системасы сыяктуу өркүндөтүлгөн коопсуздук функциялары менен жабдылган. Бул функциялар туруктуу жана коопсуз жүрүүнү камсыз кылат жана биздин продукцияларды колдонууда жан дүйнө тынчтыгын камсыз кылат.
Биздин дизайн ыңгайлуулукту бузбайт. Биздин электр майыптар коляскаларыбыз күн бою оптималдуу колдоо жана ыңгайлуулукту камсыз кылуу үчүн эргономикалык жактан иштелип чыккан отургучтарга жана аркаларга ээ. Мындан тышкары, майыптар коляскасы максималдуу ыңгайлуулук үчүн отуруу абалыңызды жекелештирүүгө мүмкүндүк берген жөнгө салынуучу педальдар менен жабдылган.
Мындан тышкары, биздин электр майыптар коляскалары көчмө жана ташуу үчүн оңой иштелип чыккан. Анын жеңил конструкциясы оңой бүктөлөт жана компакттуу сакталат, бул аны саякаттоо же тар жерлерде сактоо үчүн идеалдуу кылат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1130MM |
| Унаанын туурасы | 700MM |
| Жалпы бийиктик | 900MM |
| Базанын туурасы | 470MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Сыртта көп функциялуу бийиктиги жөнгө салынуучу төрт бурчтуу басуу таягы Кийинки: CE тарабынан бекитилген бүктөлүүчү жеңил майыптар үчүн электр майыптар коляскасы