Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскаларыбыз тереңирээк жана кененирээк отургучтарга ээ, бул ыңгайлуураак жүрүүнү камсыздайт жана колдонуучуларга эч кандай ыңгайсыздыксыз узак убакыт бою иш-аракеттерден ырахат алууга мүмкүндүк берет. Сиз жумушка барып-келип жатасызбы же жаңы жерлерди изилдеп жатасызбы, биздин майыптар коляскаларынын кенен жана эргономикалык дизайны максималдуу эс алууну жана колдоону кепилдейт.
Бул электр майыптар коляскасы таасирдүү күч берүүчү жана ар кандай тоскоолдуктарды оңой жеңе турган күчтүү 250 Вт кош мотор менен жабдылган. Эми сиз тегиз эмес жер же тик эңкейиштер жөнүндө кабатыр болбоңуз; биздин майыптар коляскасынын жогорку өндүрүмдүү мотору сизди каалаган беттин үстүнөн оңой жылдырып, кемчиликсиз жана натыйжалуу жүрүүгө мүмкүндүк берет.
Бул электрдик майыптар коляскасы алдыңкы жана арткы жагында алюминий дөңгөлөктөр менен жабдылган, ал көрүнүшү боюнча гана эмес, ошондой эле абдан бышык. Алюминий эритмесинен жасалган конструкциядагы дөңгөлөктөр алардын узак мөөнөттүү иштешин камсыздайт, эскирүүгө жана айрылууга туруктуу кылат. Мындан тышкары, анын сүйкүмдүү дизайны кайда барбаңыз, сөзсүз түрдө көзгө урунуп, мобилдик түзмөгүңүзгө бир аз көрк кошот.
Коопсуздук биз үчүн эң маанилүү, ошондуктан биздин электр майыптар коляскаларыбыз E-ABS турган деңгээлдеги контроллер менен жабдылган. Бул инновациялык функция тайгаланбаган функцияны кепилдейт жана эң тик капталдарда да максималдуу туруктуулукту камсыз кылат. Биз сиздин сапарыңыздын ыңгайлуу жана натыйжалуу гана эмес, ошондой эле коопсуз жана ишенимдүү болушун камсыз кылгыбыз келет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1170MM |
| Унаанын туурасы | 640 мм |
| Жалпы бийиктик | 1270-жылMM |
| Базанын туурасы | 480MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16 дюйм |
| Унаанын салмагы | 40KG+10KG (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 |
| Батарея | 24В12AH/24V20AH |
| Диапазон | 10-20KM |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Бийик аркалуу, ыңгайлуу, жайлуу, соккуну сиңирүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Дүңүнөн жеңил, майыптар үчүн бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы