Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул атайын майыптар коляскасынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын жогорку бекемдиктеги алюминий эритмесинен жасалган рамасы. Рама майыптар коляскасынын бышыктыкты жана иштөө мөөнөтүн узартып гана тим болбостон, салмагы 15 кг болгон жеңил конструкцияны да камсыздайт. Кыймылдуулукту жана ыңгайлуулукту чектеген көлөмдүү майыптар коляскаларына кош болуңуз. Биздин электр майыптар коляскалары менен колдонуучулар оңой эле айлананы кыдырып, кыймылдуулуктун ыңгайлуулугунан ырахат ала алышат.
Кубаттуу щеткасыз мотор менен жабдылган бул электрдик майыптар коляскасы жылмакай жана кемчиликсиз жүрүүнү камсыз кылат, бул колдонуучуларга каалаган жер тилкесин оңой басып өтүүгө мүмкүндүк берет. Тегиз эмес беттерден өтсөңүз да, жантайыңкы жолдордо жүрсөңүз да, биздин майыптар коляскасынын моторлору ар бир сапарда ыңгайлуулукту жана коопсуздукту камсыз кылган ишти камсыз кылат.
Электр майыптар коляскасынын ыңгайлуулугун жана колдонулушун андан ары жакшыртуу үчүн ал литий батареясы менен жабдылган. Бул өнүккөн батарея технологиясы таасирдүү диапазонду сунуштайт, бул колдонуучуларга бир заряд менен 15-18 чакырым жол жүрүүгө мүмкүндүк берет. Колдонуучулар эми тез-тез заряддоо же күнүмдүк иш-аракеттерге чектөөлөр жөнүндө кабатыр болбошу керек. Биздин электр майыптар коляскалары адамдарга кыймылдоого мүмкүндүк берет, бул аларга айланасындагы дүйнөнү изилдөө эркиндигин берет.
Жогорку функционалдуулугунан тышкары, бул электрдик майыптар коляскасы колдонуучунун ыңгайлуулугун эске алуу менен иштелип чыккан. Отургуч узак убакыт бою колдонуу үчүн оптималдуу колдоо жана жумшактык менен камсыз кылуу үчүн эргономикалык жактан иштелип чыккан. Анын жөнгө салынуучу колтук таянычтары жана бут педалдары туура абалды сактоо менен максималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылат.
Коопсуздук биздин эң башкы артыкчылыгыбыз, ошондуктан биздин электр майыптар коляскаларыбыз ротацияга каршы дөңгөлөктөр жана коопсуздук тормоздук системалары сыяктуу негизги коопсуздук функциялары менен жабдылган. Колдонуучулар коопсуздугу эч качан бузулбай турганын билип, ишенимдүү түрдө жүрө алышат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 900MM |
| Унаанын туурасы | 570M |
| Жалпы бийиктик | 970MM |
| Базанын туурасы | 400 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 7/11" |
| Унаанын салмагы | 15 кг |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | 10° |
| Мотордун күчү | Щеткасыз мотор 180W ×2 |
| Батарея | 24V10AH,1.8KG |
| Диапазон | 15 – 18 км |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Сыртта алюминийден жасалган жеңил щеткасыз моторлуу электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн медициналык көчмө щеткасыз моторлуу электр майыптар коляскасы