Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскасынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын кош моторлуу системасы. Бул майыптар коляскасы эң сонун кубаттуулук жана натыйжалуулук үчүн эки 250 Вт мотор менен жабдылган. Сизге одоно жерлерден же тик капталдардан өтүү керекпи, биздин майыптар коляскалары ар дайым жылмакай жана оңой жүрүүнү камсыз кылат.
Коопсуздук биз үчүн эң маанилүү, ошондуктан биз электр майыптар коляскасына E-ABS вертикалдык жантайыңкы контроллерин орноттук. Бул өнүккөн технология майыптар коляскаларынын эңкейиш жерлерде тайгаланып же тайгаланып кетишине жол бербейт, бул туруктуулукту жана жан дүйнө тынчтыгын камсыз кылат. Тайгаланбаган эңкейиш функцияларыбыз татаал беттерде да коопсуз жана ишенимдүү ташуу мүмкүнчүлүгүн камсыз кылат.
Мындан тышкары, биз ыңгайлуулук жалпы колдонуучу тажрыйбасын жакшыртууда маанилүү ролду ойной турганын билебиз. Ошондуктан биз электр майыптар коляскаларына жөнгө салынуучу жөлөнгүчтөрдү киргиздик, бул колдонуучуларга эң жакшы отуруу абалын табууга мүмкүндүк берет. Сиз бир аз кыйшайган же тик турган абалды каалайсызбы, бул функция жекелештирилген ыңгайлуулукту жана колдоону камсыз кылат, узак убакыт колдонууда ар кандай ыңгайсыздыкты же чыңалууну алдын алат.
Мындан тышкары, биздин электр майыптар коляскалары колдонууга ыңгайлуу жана иштетүүгө оңой. Анын интуитивдик башкаруу элементтери жана оңой жетүүчү баскычтары оңой башкарууга мүмкүндүк берет, бул колдонуучуларга тар мейкиндиктерде жана эл көп жерлерде оңой маневр кылууга мүмкүндүк берет. Компакттуу дизайны жана натыйжалуу бурулуш радиусу менен бул майыптар коляскасы эң сонун мобилдүүлүктү жана жеткиликтүүлүктү камсыз кылат.
Биздин электр майыптар коляскаларыбыз биргеликте мобилдүүлүк үчүн жаңы стандартты орнотот. Анын кубаттуу кош мотору, E-ABS туруп башкаруучусу жана жөнгө салынуучу жөлөнгүчү кыймылы чектелүү адамдар үчүн коопсуз, ыңгайлуу жана ишенимдүү чечимди камсыз кылат. Биздин заманбап электр майыптар коляскасында сиз татыктуу болгон эркиндикти жана көз карандысыздыкты сезиңиз.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1220MM |
| Унаанын туурасы | 650 мм |
| Жалпы бийиктик | 1280MM |
| Базанын туурасы | 450MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/16 дюйм |
| Унаанын салмагы | 39KG+10KG (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 |
| Батарея | 24В12AH/24V20AH |
| Диапазон | 10-20KM |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Дүңүнөн жеңил, майыптар үчүн бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Сырткы алыстан башкаруу пульту Жогорку арткы бөлүгүн жөнгө салуу Электр майыптар коляскасы