Продукциянын сүрөттөлүшү
Ар бир адамдын жашоосунда тоскоолдуктар болот. Тепкич менен чыгуучу майыптар коляскасы менен жабдылгандыктан, бардык тоскоолдуктар мындан ары тоскоолдук эмес. Патенттелген 2-бирде дизайны тепкич менен чыгуу мүмкүнчүлүгүн жана электр майыптар коляскасын айкалыштырат, бул сизге имараттарда жана мурда жетүүгө мүмкүн болбогон жерлерде оңой жүрүүгө мүмкүндүк берет.
Ыңгайлуу, ден соолукка пайдалуу отургуч жана жеңил салмак. Бекем алюминий каркас технологиясы стандарттуу майыптар коляскасынын дизайнынын эволюциясын камсыз кылат. Эргономикалык бел таянычтары майыптар коляскасынын рамасына интеграцияланган, отургучтун бурчун жакшыртат жана ийри таянычты камсыз кылат. Отургучтун бурчтары жана пружиналары жамбашка эргономикалык абал берип, тайгаланып кетүүнүн жана алдыга эңкейүүнүн алдын алат.
Продукциянын параметрлери
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу, бүктөлүүчү |
| Костюмчан адамдар | карылар жана майыптар |
| Орундуктун туурасы | 440 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 480 мм |
| Жалпы салмак | 45 кг |
| Жалпы бийиктик | 1210 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 100 кг |
| Батареянын кубаттуулугу (кошумча) | 10 Ач литий батареясы |
| Заряддоочу | DC24V2.0A |
| Ылдамдык | 4,5 км/саат |
| Сойлоп жүрүүчүнүн узундугу | 84 см |


Мурунку: Майыптар үчүн бүктөлүүчү алюминий эритмесинен жасалган жеңил электр майыптар коляскасы Кийинки: Кара түстөгү электрдик вертикалдуу үй көтөргүч майыптар коляскасы