Продукциянын сүрөттөлүшү
Компакттуу жана авиацияга ыңгайлуу өтө жеңил магний рамасы рыноктогу эң жеңил отургучтардын бири болуп саналат, салмагы болгону 17 кг жана батареяны кошо алганда инновациялык щетка мотору менен жабдылган.
Инновациялык щетка моторлору эркин жана жагымдуу айдоо тажрыйбасын камсыз кылат.
Ар бир мотордогу кол менен башкарылуучу рычагдар отургучту кол менен башкаруу үчүн жетектөөчү системаны өчүрүүгө мүмкүндүк берет
Камкорчуну башкаруу опциясы камкорчуга же камкорчуга электр отургучун оңой башкарууга мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Материал | Магний |
| Түс | кара |
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу, бүктөлүүчү |
| Костюмчан адамдар | карылар жана майыптар |
| Орундуктун туурасы | 450 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 480 мм |
| Жалпы бийиктик | 920 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 125 кг |
| Батареянын кубаттуулугу (кошумча) | 24V 10Ah литий батареясы |
| Заряддоочу | DC24V2.0A |
| Ылдамдык | 6 км/саат |


Мурунку: Магний эритмесинен жасалган көчмө бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Өтө жеңил магний эритмесинен жасалган бүктөлүүчү майыптар коляскасы