Продукциянын сүрөттөлүшү
Көмүртек болоттон жасалган каркастардын жогорку бышыктыгы аларды үйдүн ичинде да, сыртында да колдонууга ылайыктуу кылып, жакшыраак колдоо жана туруктуулукту камсыз кылат. Сиз кууш коридорлордо же тегиз эмес жерлерде саякаттап жүрсөңүз да, бул майыптар коляскасы сизге өз алдынча кыймылдоого ишеним жана эркиндик берет.
Бул электрдик майыптар коляскасы 360° ийкемдүү кыймыл үчүн кемчиликсиз башкарууну камсыз кылган универсалдуу контроллер менен жабдылган. Каалаган багытта оңой маневр жасоо мүмкүнчүлүгү менен сиз тар мейкиндиктерде жана эл көп жерлерде жылмакай жана натыйжалуу кыймылдай аласыз. Сиз өз аракеттериңизди толук көзөмөлдөйсүз, бул каалаган жериңизге эч кандай кыйынчылыксыз жетүүнү жеңилдетет.
Биздин электр майыптар коляскалары ыңгайлуулукту жана ыңгайлуулукту эске алуу менен иштелип чыккан жана көтөргүч механизм менен жабдылган. Бул уникалдуу функция майыптар коляскасына оңой жетүү үчүн колтук тирөөчтү оңой көтөрүүгө мүмкүндүк берет. Отургучтан майыптар коляскасына же тескерисинче которулуп жатсаңыз да, бул көтөргүч кол функциясы кыйынчылыксыз жана ыңгайлуу тажрыйбаны камсыз кылат.
Мындан тышкары, биздин электр майыптар коляскалары узак убакытка чейин кайра заряддалуучу батареялар менен иштейт, бул күн бою ишенимдүү жана натыйжалуу иштөөнү камсыз кылат. Бышык конструкциясы жана эргономикалык дизайны менен бул майыптар коляскасы кыска жана узак сапарлар үчүн идеалдуу, бул сизге батареянын түгөнүп калышынан кабатыр болбостон жаңы укмуштуу окуяларга аттанууга мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1130MM |
| Унаанын туурасы | 640MM |
| Жалпы бийиктик | 880MM |
| Базанын туурасы | 470MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Жаңы Easy Mobility көчмө көмүртек болоттон жасалган электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн жогорку сапаттагы медициналык жогорку арткы кубаттуулуктагы электрдик бүктөлүүчү майыптар коляскасы