Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскаларында жылмакай, так башкарууну жана үзгүлтүксүз кыймылдуулукту камсыз кылган электромагниттик тормоздук кыймылдаткычтар бар. Кууш коридорлордо же ачык жерлерде жүрсөңүз да, сиз коопсуз жана ишенимдүү жүрүү тажрыйбасын камсыз кылуу үчүн бул майыптар коляскасына ишене аласыз.
Биздин уникалдуу иштелип чыккан ийилбөөчү функциябыз менен ийилүүдөн же ыңгайсыздыктан арылыңыз. Бул колдонуучунун тик абалда болушун камсыздайт, белдин чыңалышын азайтат жана жалпы ден соолукту чыңдайт. Эргономикалык дизайн укмуштуудай колдоо көрсөтөт, майыптар коляскасын узак мөөнөттүү колдонууну ыңгайлуураак жана жагымдуу кылат.
Биздин электр майыптар коляскалары литий батареялары менен иштейт, алар узак убакыт иштөөгө мүмкүндүк берет жана колдонуучуларга үзгүлтүксүз узак аралыкка басууга мүмкүндүк берет. Батареяны кубаттоо оңой, бул сизге эң керек болгондо эч качан кубатыңыз түгөнүп калбашы үчүн шарт түзөт. Майыптар коляскасынын батареясынын иштөө мөөнөтү жөнүндө кабатыр болбостон, активдүү болуңуз жана күнүмдүк иш-аракеттериңизден ырахат алыңыз.
Мындан тышкары, биздин электр майыптар коляскасынын жөлөнгүчү жакшыртылган. Анын жөлөнгүч бурчун электрдик жол менен тууралоого болот, бул колдонуучуларга каалаган абалын табууга мүмкүндүк берет. Сиз эс алуу үчүн жантайыңкы абалды же күнүмдүк жашооңузда кошумча колдоо үчүн тик бурчту каалайсызбы, биздин майыптар коляскалары сизди канааттандырат. Жөлөнгүчтү кол менен жөндөө менен коштошуп, электрдик жөндөөнүн ыңгайлуулугун сезиңиз.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1100 мм |
| Унаанын туурасы | 630 мм |
| Жалпы бийиктик | 1250 мм |
| Базанын туурасы | 450 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12 дюйм |
| Унаанын салмагы | 28 кг |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | 13° |
| Мотордун күчү | Щеткасыз мотор 220W ×2 |
| Батарея | 24V12AH3KG |
| Диапазон | 10 – 15 км |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Саякат үчүн көчмө алюминий эритмесинен жасалган электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн бүктөлүүчү жеңил салмактагы көчмө электр майыптар коляскасы