Продукциянын сүрөттөлүшү
Стилдүү дизайнды практикалык жактан айкалыштырган бул майыптар коляскасы колдонуучулар үчүн оптималдуу коопсуздукту жана ыңгайлуулукту камсыз кылуу үчүн алдыңкы жана арткы бурчту жөнгө салат. Жекелештирилген тажрыйба алуу үчүн отургучтун абалын өзүңүз каалагандай оңой эле ыңгайлаштыра аласыз. Колдоо үчүн тик абал же эс алуу үчүн бир аз жантайыңкы абал керекпи, бул майыптар коляскасы сизге керектүү нерселердин баарын берет.
Бул майыптар коляскасынын бышыктыгына эч кандай доо кетпейт. Ал убакыттын сыноосунан өтө турган жогорку бекемдиктеги көмүртек болоттон жасалган каркастан жасалган. Анын узак мөөнөттүү өзгөчөлүктөрүнө ар кандай жерлерде жан дүйнөңүзгө тынчтык берүү үчүн ишене аласыз.
Өркүндөтүлгөн Вьентьян контроллери менен сиз мурда болуп көрбөгөндөй 360° ийкемдүү башкарууну сезе аласыз. Тар мейкиндиктерден, эл көп жерлерден же беттерден эч кандай кыйынчылыксыз оңой өтүңүз. Анын колдонуучуга ыңгайлуу интерфейси үзгүлтүксүз иштөөнү камсыздайт жана ар бир адам үчүн колдонууга оңой.
Кошумча ыңгайлуулук үчүн майыптар коляскасы көтөргүч менен жабдылган. Унаага түшүп-чыгуу эч качан мынчалык оңой болгон эмес. Тоскоолдуктарды жеңүү жана майыптар коляскасына түшүп-чыгуу үчүн жөн гана кармагычты көтөрүңүз. Бул функция көбүрөөк көз карандысыздыкка жана иш-аракет эркиндигине мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1190MM |
| Унаанын туурасы | 700MM |
| Жалпы бийиктик | 1230MM |
| Базанын туурасы | 470MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/22" |
| Унаанын салмагы | 38KG+7 кг (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 250 Вт*2 |
| Батарея | 24В12AH |
| Диапазон | 10-15KM |
| Саатына | 1 –6Км/саат |

Мурунку: Кытайда чоңдор үчүн жаңы кол менен көчмө бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Жаңы Easy Mobility көчмө көмүртек болоттон жасалган электр майыптар коляскасы