Продукциянын сүрөттөлүшү
Ишенимдүү жана натыйжалуу транспорт каражаттарын издеген адамдар үчүн иштелип чыккан биздин электр майыптар коляскалары кыймыл-аракети чектелүү адамдардын күнүмдүк жашоосунда төңкөрүш жасоодо.
Биздин электр майыптар коляскаларыбыз бышыктыгын жана туруктуулугун камсыз кылган жогорку бекем алюминий рама менен жабдылган. Бул өркүндөтүлгөн рама эң сонун колдоо көрсөтүп, бардык өлчөмдөгү колдонуучулар үчүн коопсуз жана ыңгайлуу жүрүүнү кепилдейт. Сиз биздин майыптар коляскаларыбыз күнүмдүк колдонуунун эскирүүсүнө туруштук берерине ишене аласыз жана узак мөөнөттүү келечекте сизге жан дүйнө тынчтыгын берет.
Майыптар коляскасына щеткасыз моторлорду интеграциялоо күчтүү жана жылмакай иштөөнү кепилдейт. Салттуу ызы-чуу жана көлөмдүү моторлор менен коштошуңуз. Биздин щеткасыз моторлорубуз тынч, натыйжалуу иштейт жана айдоо тажрыйбасын кемчиликсиз камсыз кылат. Бул заманбап мотор технологиясы майыптар коляскаңыздын жалпы функционалдуулугун жакшыртып гана тим болбостон, жабдууларыңыздын узак мөөнөттүү кызмат мөөнөтүн да камсыз кылат.
Литий батареялары менен жабдылган биздин электр майыптар коляскалары эң жакшы иштөөнү жана бышыктыкты камсыз кылат. Литий батареялары батареянын иштөө мөөнөтүн узартып, сизге кубаттуулуктун түгөнүп калышынан кабатыр болбостон узак аралыкка саякаттоого мүмкүндүк берет. Мындан тышкары, литий батареяларынын жеңил мүнөзү аларды бөлүп-жарууну жана заряддоону жеңилдетет, бул сиздин күнүмдүк жашооңузга ыңгайлуулукту ого бетер жогорулатат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1100MM |
| Унаанын туурасы | 630M |
| Жалпы бийиктик | 960 мм |
| Базанын туурасы | 450 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12" |
| Унаанын салмагы | 24.5KG+3KG (батарея) |
| Жүктүн салмагы | 130 кг |
| Чыгуу жөндөмү | 13° |
| Мотордун күчү | Щеткасыз мотор 250W ×2 |
| Батарея | 24V10AH,3KG |
| Диапазон | 20 – 26 км |
| Саатына | 1 –7Км/саат |

Мурунку: Щеткасыз мотор 4 дөңгөлөктүү майыптар үчүн бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн алюминийден жасалган көчмө электр кубаты менен иштеген майыптар коляскасы