Продукциянын сүрөттөлүшү
Жеңил бүктөлүүчү майыптар коляскасы күнүмдүк абалды натыйжалуу колдоону камсыз кылат. Бул бекем алюминий майыптар коляскасы кам көрүүчүлөрдү эске алуу менен иштелип чыккан, бир нече секунданын ичинде бүктөлөт жана минималдуу сактоочу орунду талап кылат. Арка таянычы рамага толугу менен бүктөлөт жана бут үчүн тактай катары кызмат кылат, ал оңой ажыратылып, коркунучтан коргойт. Түртүү учурунда максималдуу башкаруу үчүн туура абалды камсыз кылуу үчүн түртүү туткалары кең аралыкта жайгашкан. Анын жеңил салмагы, болгону 21 кг, аны белге же булчуңга күч келтирбестен көтөрүп жана ташууга болот дегенди билдирет. Бышык магний дөңгөлөктөрү 120 кг чейинки салмактагы жүргүнчүлөр үчүн күн бою ыңгайлуулукту камсыз кылат.
Инновациялык щетка мотору оңой бүктөлүп, жеңил көтөрүү салмагы -21 кг, бир гана магний дөңгөлөктөрү менен эркин жана жагымдуу айдоо тажрыйбасын камсыз кылат.
Продукциянын параметрлери
| Материал | Магний |
| Түс | кара |
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу, бүктөлүүчү |
| Костюмчан адамдар | карылар жана майыптар |
| Орундуктун туурасы | 450 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 360 мм |
| Жалпы салмак | 21 кг |
| Жалпы бийиктик | 900 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 120 кг |
| Батареянын кубаттуулугу (кошумча) | 24V 10Ah литий батареясы |
| Заряддоочу | DC24V2.0A |
| Ылдамдык | 6 км/саат |
