Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин жаңы, бийик аркалуу электр майыптар коляскасын сунуштайбыз, ал туруктуулукту, кубаттуулукту жана ыңгайлуулукту айкалыштырган, теңдешсиз колдонуучу тажрыйбасын камсыз кылган заманбап мобилдүүлүк чечими.
Бул өзгөчө майыптар коляскасынын өзөгүндө жогорку бекем алюминий каркасы жатат, ал максималдуу бышыктыкты гана эмес, ошондой эле жеңил дизайнды камсыз кылат, ошондой эле оңой башкарууга мүмкүндүк берет. Щеткасыз мотор менен интеграцияланган бул майыптар коляскасы жылмакай жана кемчиликсиз жүрүүнү камсыз кылат, бул колдонуучуларга ар кандай жерлерде оңой жана жеткиликтүүлүк менен жүрүүгө мүмкүндүк берет.
Биздин бийик белдүү электр майыптар коляскабыз литий батареясы менен жабдылган жана бир заряд менен 26 чакырым жүрө алат. Бул колдонуучулар батареянын түгөнүп калышынан кабатыр болбостон, узак аралыкка коопсуз жүрө ала тургандыгын билдирет. Кадимки батареяларга салыштырмалуу литий батареялары узак мөөнөттүү кызмат мөөнөтүн кепилдеп, ишенимдүү жана узак мөөнөттүү иштөөнү камсыз кылат.
Бул электрдик майыптар коляскасы өзүнүн өзгөчө өзгөчөлүктөрүнөн тышкары, кошумча тартуучу рычаг менен келет. Тартуучу рычаг кам көрүүчүгө же шериги керек болгондо майыптар коляскасын оңой көтөрүп жүрүүгө мүмкүндүк берген ыңгайлуу тутка катары кызмат кылат. Бул кошумча функция кардарлардын ар кандай муктаждыктарын канааттандыруу үчүн продуктунун жалпы колдонулушун жакшыртат.
Бийик аркалуу электр майыптар коляскалары колдонуучунун ыңгайлуулугун эске алуу менен иштелип чыккан. Анын бийик аркасы жакшы колдоо көрсөтөт, туура отурууга өбөлгө түзөт жана узак убакыт колдонулганда да ыңгайлуу жана эргономикалык тажрыйбаны камсыз кылат. Отургучтарды ошондой эле ар кандай дене түзүлүшүнө жана каалоолоруна ылайыкташтырылган ар кандай отургучтар менен ыңгайлаштырууга болот.
Коопсуздук биздин эң башкы артыкчылыгыбыз, ошондуктан биздин бийик белдүү электр майыптар коляскаларыбыз тоголоктоого каршы дөңгөлөктөр жана коопсуздук курлары сыяктуу өркүндөтүлгөн функциялар менен жабдылган. Бул коопсуздук функциялары колдонуучуларга жана кам көрүүчүлөргө кошумча жан дүйнө тынчтыгын жана ишенимди берип, күнүмдүк иштерин минималдуу тобокелдик менен аткарууга мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1100 мм |
| Унаанын туурасы | 630M |
| Жалпы бийиктик | 1250 мм |
| Базанын туурасы | 450 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12 дюйм |
| Унаанын салмагы | 27,5 кг |
| Жүктүн салмагы | 130 кг |
| Чыгуу жөндөмү | 13° |
| Мотордун күчү | Щеткасыз мотор 250W ×2 |
| Батарея | 24V12AH,3 кг |
| Диапазон | 20 – 26 км |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Тартуучу таякчасы бар жеңил бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: Ce бүктөлүүчү жогорку сапаттагы алюминий электр майыптар коляскасы