Продукциянын сүрөттөлүшү
Акылдуу башкаруучусу менен бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы колдонуучуга ыңгайлуу функцияларды жана ыңгайлаштырылуучу жөндөөлөрдү сунуштайт. Бул заманбап технология колдонуучуларга майыптар коляскасынын ылдамдыгын, багытын жана тормоздоо функцияларын оңой башкарууга мүмкүндүк берет, бул ыңгайлуу жана коопсуз жүрүүнү камсыздайт. Башкаргыч интуитивдик жана ар кандай курактагы жана жөндөмдүүлүктөгү колдонуучулар үчүн ылайыктуу болуп иштелип чыккан.
Биздин бүктөлүүчү электр майыптар коляскасынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын электромагниттик тормоздоо системасы. Бул өнүккөн тормоздоо технологиясы так жана сезгич тормоздоо күчүн кепилдейт, колдонуучуларга жан дүйнө тынчтыгын жана коопсуздукту жогорулатат. Тик эңкейиштерде же шаардын тыгындуу көчөлөрүндө айдап баратканыңызда, электромагниттик тормоздор жылмакай жана башкарылуучу жүрүштү камсыз кылат.
Бирок, оюндун чыныгы өзгөрүүсү - майыптар коляскасынын бүктөлүүчү механизми. Көчмө жана ыңгайлуу болуу үчүн иштелип чыккан бүктөлүүчү электр майыптар коляскалары бир нече секунданын ичинде оңой бүктөлүп, саякаттоо жана сактоо үчүн идеалдуу. Анын компакттуу жана жеңил дизайны колдонуучуларга майыптар коляскасын унаанын багажнигинде оңой ташууга же коомдук транспортто көтөрүп жүрүүгө мүмкүндүк берет. Көлөмдүү майыптар коляскаларына кош болуңуз!
Акылдуу башкаруу элементтеринен, электромагниттик тормоздордон жана бүктөлүүчү функциялардан тышкары, бүктөлүүчү электр майыптар коляскасында колдонуучу тажрыйбасын андан ары жакшыртуу үчүн бир катар башка функциялар да бар. Ал оптималдуу колдоо жана ыңгайлуулук үчүн ыңгайлуу отургуч жана арка, жөнгө салынуучу колтуктар жана бут педальдары менен жабдылган. Майыптар коляскасы ошондой эле ар кандай жерлерде жылмакай жана тынчсызданбай жүрүүнү камсыз кылуу үчүн бышык жана тешилүүгө туруктуу дөңгөлөктөр менен жабдылган.
Биз кыймыл-аракети чектелүү адамдар үчүн көз карандысыздыктын жана мобилдүүлүктүн маанилүүлүгүн түшүнөбүз, ошондуктан биз бүктөлүүчү электр майыптар коляскаларын сунуштаганыбызга сыймыктанабыз. Бул укмуштуудай продукт заманбап технологияларды ыңгайлуулук жана көчмөлүк менен айкалыштырып, колдонуучуларга эркиндигин кайтарып алууга жана дүйнөнү оңой изилдөөгө мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1040MM |
| Унаанын туурасы | 600MM |
| Жалпы бийиктик | 970MM |
| Базанын туурасы | 410MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8" |
| Унаанын салмагы | 22 кг |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Мотордун күчү | 180W*2 щеткасыз мотор, электромагниттик тормоз менен |
| Батарея | 6AH |
| Диапазон | 15KM |

Мурунку: Бүктөлүүчү жана көчмө литий батареялуу электр майыптар коляскасы, CE менен Кийинки: Алюминий эритмеси Мода Жеңил көчмө электр майыптар коляскасы майыптар үчүн