Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскасынын щеткасыз башкаруучусу так жана тез башкарууга мүмкүндүк берген негизги компонент болуп саналат. Бул акылдуу башкаруучу жай ылдамданууну жана жайлоону камсыз кылып, колдонуучуга максималдуу башкарууну жана коопсуздукту камсыз кылат. Жөнөкөйлөштүрүлгөн дизайны жана колдонуучуга ыңгайлуу интерфейси менен тар мейкиндиктерде же эл көп жерлерде маневр жасоо оңой жана стресссиз болот.
Биз функционалдуулукту жана өндүрүмдүүлүктү гана эмес, ошондой эле ыңгайлуулукту жана ыңгайлуулукту да артыкчылыктуу деп эсептейбиз. Биздин электр майыптар коляскалары сиздин уникалдуу муктаждыктарыңызды канааттандыруу үчүн жөнгө салынуучу отургучтар жана ыңгайлаштырылуучу функциялар менен эргономикалык жактан иштелип чыккан. Сизге кошумча жумшактык же атайын колдоо керекпи, биздин майыптар коляскалары күн бою максималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1100MM |
| Унаанын туурасы | 630M |
| Жалпы бийиктик | 960 мм |
| Базанын туурасы | 450 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12" |
| Унаанын салмагы | 26 кг |
| Жүктүн салмагы | 130 кг |
| Чыгуу жөндөмү | 13° |
| Мотордун күчү | Щеткасыз мотор 250W ×2 |
| Батарея | 24V10AH,3KG |
| Диапазон | 20 – 26 км |
| Саатына | 1 –7Км/саат |

Мурунку: Майыптар үчүн медициналык көчмө щеткасыз моторлуу электр майыптар коляскасы Кийинки: Бийик аркалуу ыңгайлуу, акылдуу, жайлуу электр майыптар коляскасы