Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул майыптар коляскасынын эң көрүнүктүү өзгөчөлүктөрүнүн бири - ал бир кадам менен электрдик жана механикалык режимдердин ортосунда кемчиликсиз которулат. Сизге электрдик кыймылдаткычтын ыңгайлуулугу же өзү жүрүүчү кыймылдаткычтын көз карандысыздыгы жакса да, бул майыптар коляскасы сизге керектүү нерселердин баарын берет. Жөнөкөй жөндөөлөр менен, каалаган учурда сиздин өзгөчө муктаждыктарыңызды канааттандыруу үчүн режимдердин ортосунда которулуу оңой.
Майыптар коляскасы арткы дөңгөлөктүү щетка-мотор менен иштейт, бул ар дайым жылмакай жана натыйжалуу жүрүүнү камсыз кылат. Ар кандай жерлерде маневр жасоо үчүн талап кылынган оор жумушка кош айтышыңыз. Анын күчтүү мотору менен сиз тегиз эмес беттердин үстүнөн оңой жылып, сапарыңызды ыңгайлуу жана жагымдуу кыла аласыз.
Жогорку функционалдуулугунан тышкары, жеңил электрдик майыптар коляскасы ыңгайлуулукту жана көчмөлүүлүктү артыкчылыктуу деп эсептеген инновациялык дизайнга ээ. Бул майыптар коляскасы абдан жеңил жана көтөрүп жүрүү жана ташуу оңой, бул аны көп кыймылдаган адамдар үчүн идеалдуу кылат. Мындан тышкары, анын бүктөлүүчү дизайны компакттуу сактоо мүмкүнчүлүгүн камсыз кылат, бул сизге мейкиндикти натыйжалуу пайдаланууга жана аны өзүңүз менен алып жүрүүгө мүмкүндүк берет.
Коопсуздук эң маанилүү жана биз мобилдик түзмөктөрдүн тынчсызданууларын түшүнөбүз. Ошондуктан жеңил электр майыптар коляскалары өркүндөтүлгөн коопсуздук функциялары менен жабдылган. Бышык конструкциясынан тартып ишенимдүү тормоздук системасына чейин, бул коляска сизге жан дүйнө тынчтыгын берет жана күнүмдүк иш-аракеттериңизди ишенимдүү аткарууга мүмкүндүк берет.
Жеңил электр майыптар коляскасы менен көз карандысыздыкты кабыл алып, айланаңыздагы дүйнөнү изилдеңиз. Өзгөчө өзгөчөлүктөрүнөн тышкары, ал сиздин уникалдуу каалоолоруңузга жана стилиңизге ылайыкташтырылган ар кандай ыңгайлаштырылуучу варианттарды сунуштайт. Бул инновациялык продукт менен болуп көрбөгөндөй эркиндикти сезип, мобилдүүлүгүңүздү кайрадан аныктаңыз.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 960MM |
| Унаанын туурасы | 570MM |
| Жалпы бийиктик | 940MM |
| Базанын туурасы | 410MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/10" |
| Унаанын салмагы | 24 кг |
| Жүктүн салмагы | 100 кг |
| Мотордун күчү | 180W*2 щеткасыз мотор |
| Батарея | 6AH |
| Диапазон | 15KM |

Мурунку: OEM Алюминий медициналык бүктөлүүчү жеңил электр майыптар коляскасы Кийинки: Майыптар үчүн бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы, алюминийден жасалган жеңил электр майыптар коляскасы