Продукциянын сүрөттөлүшү
Жогорку бекемдиктеги алюминий эритмесинен жасалган рама бышыктыгын жана туруктуулугун камсыз кылып, колдонуучуларга максималдуу колдоо көрсөтөт. Бул жеңил жана бекем раманы кармоо жана ташуу оңой, бул аны имараттын ичинде да, сыртында да колдонууга идеалдуу кылат. Сизге кууш коридорлор менен басуу керекпи же сейил бакта сейилдөө керекпи, бул майыптар коляскасы сиз үчүн идеалдуу шерик.
Кубаттуу щеткасыз мотор менен жабдылган бул электрдик майыптар коляскасы жылмакай жана оңой жүрүүнү камсыз кылат. Кол менен түртүү жана кол же ийин басымынан арылыңыз. Бир баскычты басуу менен сиз кыйынчылыксыз жана ыңгайлуу жүрүүдөн ырахат ала аласыз. Щеткасыз моторлор кайда барбаңыз, тынч чөйрөнү сактап, үнсүз иштей турганына кепилдик берилет.
Майыптар коляскасы бышык литий батареясы менен иштейт жана бир заряд менен узак аралыкка жүрө алат. Литий батареялары жогорку өндүрүмдүүлүктү жана ишенимдүүлүктү камсыз кылат, тез-тез заряддоо зарылдыгын азайтат. Бул сиздин күнүмдүк иш-аракеттериңизди эч кимдин тынчын албастан же тынчсызданбастан уланта ала турганыңызды камсыздайт.
Бул электр майыптар коляскасынын эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын автоматтык түрдө эңкейтүү функциясы. Бир баскычты басуу менен, сиз тик отурууну же жайыраак жатуу абалын кааласаңыз да, жөлөнгүчтү каалаган абалга тууралай аласыз. Бул функция оптималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылат жана отуруу тажрыйбаңызды өзүңүздүн муктаждыктарыңызга ылайыкташтырууга мүмкүндүк берет.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1100MM |
| Унаанын туурасы | 630M |
| Жалпы бийиктик | 1250 мм |
| Базанын туурасы | 450 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12" |
| Унаанын салмагы | 27 кг |
| Жүктүн салмагы | 130 кг |
| Чыгуу жөндөмү | 13° |
| Мотордун күчү | Щеткасыз мотор 250W ×2 |
| Батарея | 24V12AH,3KG |
| Диапазон | 20-26KM |
| Саатына | 1 –7Км/саат |

Мурунку: Майыптар үчүн алюминийден жасалган көчмө электр кубаты менен иштеген майыптар коляскасы Кийинки: Алюминий электр майыптар коляскасы үчүн кубаттуу щеткасыз джойстик контроллери