Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул эки модулдуу майыптар коляскасы оңой алынып салынат, бышык алюминий раманы өзүнчө бөлүктөргө бөлөт жана аны тез эле кол менен же электрдик башкарууга которсо болот.
Электр бөлүгү: Тез бошотуу баскычы менен ташуу же сактоо үчүн алынып салынуучу чындап компакттуу жана көчмө конструкция, ар бир бөлүгү 10 кгдан аз. Тешилбей турган 10 дюймдук арткы дөңгөлөктөр жана оор жүк ташуучу оодарууга жардам берүүчү каражат сыртка чыкканда кездешүүчү ар кандай тоскоолдуктарды жеңүүгө ийкемдүүлүктү камсыздайт, бул сизге жолдо бара жатканда таяна турган коопсуздукту жана ишенимди камсыз кылат.
Кол менен башкаруу бөлүгү: Ал жеңил жана жакшы айдайт. Арткы дөңгөлөктүн тез бошотулушу сактоону ыңгайлуураак кылат, ташуу процессин жеңилдетет жана сизге көбүрөөк эркиндик берет. Чоң арткы дөңгөлөктөр жана тормоздор которууларды жеңилдетет.
Продукциянын параметрлери
| Материал | Алюминий эритмеси |
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу, бүктөлүүчү |
| Костюмчан адамдар | карылар жана майыптар |
| Орундуктун туурасы | 445 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 480 мм |
| Жалпы бийиктик | 860 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 120 кг |
| Батареянын кубаттуулугу (кошумча) | 10 Ач литий батареясы |
| Заряддоочу | DC24V2.0A |
| Ылдамдык | 4,5 км/саат |
| Жалпы салмак | 17.6 кг |


Мурунку: Бүктөлүүчү көчмө көмүртек буласынан жасалган ролик жүргүч Кийинки: Алюминий эритмесинен жасалган бийик жөлөнгүчтүү электр тепкичке чыгуучу майыптар коляскасы