Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул майыптар коляскасы ыңгайлуулук жана ыңгайлуулук үчүн иштелип чыккан.
Ал жеңил жана күчтүү магнийден жасалган рама менен жабдылган, жеңил жана ташууга ыңгайлуу дизайндан баш тартпастан, орой жана катаал жерлерден коргоону камсыз кылат. Бул отургучтун PU тешилүүгө туруктуу дөңгөлөктөрүнүн тоголонууга туруктуулугунун төмөндөшү ыңгайлуу жүрүүнү камсыз кылат, ал эми жарым-жартылай бүктөлгөн аркасы бул отургучту унаанын арткы отургучуна же багажнигине, же алыскы сактоочу жайга коюуга даяр компакттуу формага келтирет. Бут педалдарын оңой алып салууга же бүктөөгө болот. Отургуч жана аркалык жумшак жумшак, ошондой эле замша кездемеси менен капталган, андыктан сиз ыңгайлуу жүрүү жана тажрыйба таба аласыз.
Продукциянын параметрлери
| Материал | Магний |
| Түс | кара көк |
| OEM | кабыл алына турган |
| Өзгөчөлүк | жөнгө салынуучу, бүктөлүүчү |
| Костюмчан адамдар | карылар жана майыптар |
| Орундуктун туурасы | 450 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 500 мм |
| Жалпы бийиктик | 990 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 110 кг |


Мурунку: Өтө жеңил магний эритмесинен жасалган бүктөлүүчү майыптар коляскасы Кийинки: Көп функциялуу бүктөлүүчү көчмө магний майыптар коляскасы