Кол менен башкарылуучу балдар үчүн жатуучу майыптар коляскасы #LC212BCG
Сүрөттөмө
» Хром менен капталган бышык көмүртек болоттон жасалган рамка
» Ыңгайлуу жана жантайыңкы жөнгө салынуучу бийик жөлөнгүч
» 6 дюймдук ПВХдан жасалган алдыңкы дөңгөлөктөр
» 16 дюймдук арткы дөңгөлөктөр MAG хабдары жана пневматикалык дөңгөлөктөр менен келет
» Дөңгөлөк тормоздорун бекитүү үчүн басыңыз
» Майыптар коляскасын токтотуу үчүн шериги үчүн тормоздору бар туткалар
» Артка жылдырылуучу жана жумшак колтуктар
» Алынма жана көтөрүүчү бут таянычтары, алюминийден жасалган ачылуучу таман такталары жана ыңгайлуу бут таянычтары менен
» Жумшак каптама бышык жана ыңгайлуу нейлондон жасалган
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC212BCG |
| Ачылган туурасы | 55 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 32 см |
| Орундуктун туурасы | 40 см |
| Орундуктун тереңдиги | 41 см |
| Орундуктун бийиктиги | 47 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 60 см |
| Жалпы бийиктик | 107 см |
| Жалпы узундук | 106 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 16" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 6" |
| Салмак капкагы. | 100 кг / 220 фунт |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 80*33*107.5см |
| Таза салмагы | 17,7 кг |
| Жалпы салмак | 20,4 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 94 даана |
| 40' FCL | 230 даана |