Жеңил спорттук майыптар коляскасы #LC958LAQ
Сүрөттөмө
31 фунт салмактагы алюминий рамасы жана аноддолгон каптамасы бар жеңил майыптар коляскасы? кайчылаш тирөөч майыптар коляскасынын түзүлүшүн жакшыртат 7 ПВХ алдыңкы дөңгөлөктөр PU тибиндеги 24 дюймдук тез спицалуу дөңгөлөк Жумшак колтуктарды артка оодарууга болот Жогорку бекем PE ачылуучу бут такталары бар буттуктар Жумшак нейлон каптоо бышык жана тазалоого оңой
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC958LAQ |
| Ачылган туурасы | 71 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 32 см |
| Орундуктун туурасы | 45 см |
| Орундуктун тереңдиги | 48 см |
| Орундуктун бийиктиги | 48 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 39 см |
| Жалпы бийиктик | 93 см |
| Жалпы узундук | 91 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 8" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 24" |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 73*34*95см |
| Таза салмагы | 15 кг / 31 фунт |
| Жалпы салмак | 17 кг / 36 фунт |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 118 даана |
| 40' FCL | 288 даана |
