Продукциянын сүрөттөлүшү
Бул электр скутери ар кандай жерлерде мыкты туруктуулукту жана жылмакай жүрүүнү камсыз кылуу үчүн 6 дюймдук алдыңкы жана 7,5 дюймдук арткы дөңгөлөктөр менен жабдылган. Сиз эл көп жүргөн көчөлөрдө же тегиз эмес жолдордо болсоңуз да, биздин скутерлер сизге ыңгайлуу жана коопсуз жүрүүнү камсыз кылуу үчүн оңой жылат деп ишене бериңиз.
Автоматтык бүктөө системасы менен биздин электр скутерлери ыңгайлуулукту түп-тамырынан бери өзгөртөт. Кол менен бүктөлүүчү скутердин түйшүгүнө кош болуңуз – жөн гана баскычты басыңыз, ошондо ал сиздин бош эмес жашоо образыңызга оңой эле туура келип, кемчиликсиз бүктөлөөрүн көрүңүз. Бул функция колунун кыймылы чектелүү же тынчсызданбай бүктөө тажрыйбасын издегендер үчүн идеалдуу, бул сактоону жана ташуу процессин жеңилдетет.
Өркүндөтүлгөн бүктөө системасынан тышкары, биздин электр скутерлерибиздин алынуучу алдыңкы жана арткы октору да алардын ар тараптуулугуна өбөлгө түзөт. Салмагы болгону 20,6+9 кг болгон бул скутерди жеңил бөлүктөргө оңой бөлүп, унаанын багажнигинде же саякат учурунда ташуу учурунда оңой сактоого болот. Бул функция сизге скутериңизди эч кандай ыңгайсыздык жаратпастан жаныңызга ала жүрүүгө мүмкүндүк берет.
Биз жекелештирүүнүн жана ыңгайлуулуктун маанилүүлүгүн түшүнөбүз, ошондуктан биздин электроскутерлерибиз ар кандай жөнгө салынуучу функциялар менен жабдылган. Бийиктиги жөнгө салынуучу туткасы сизге оңой башкаруу жана башкаруу үчүн эң сонун абалды табууга мүмкүндүк берет. Мындан тышкары, жөнгө салынуучу кармагычтар оптималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылат, бул сиздин узак убакыт бою ыңгайсыздыксыз ыңгайлуу жүрүүңүздү камсыздайт.
Биздин электр скутерлери менен мобилдүүлүктүн келечегин тосуп алыңыз. Бышык алюминий рамадан жана ишенимдүү дөңгөлөктөрдөн баштап, автоматтык бүктөлүүчү системага жана жөнгө салынуучу функцияларга чейин, бул скутер саякат тажрыйбаңызды жакшыртуу үчүн иштелип чыккан. Жумушка бара жатасызбы, жумуштарды аткарып жатасызбы же айлана-чөйрөңүздү изилдеп жатасызбы, биздин электр скутерлери ар дайым бейкапар жана жагымдуу жүрүүнү кепилдейт.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1000MM |
| Унаанын туурасы | |
| Жалпы бийиктик | 1050MM |
| Базанын туурасы | 395MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 6/7.5" |
| Унаанын салмагы | 29.6 кг |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Мотордун күчү | 120 Вт |
| Батарея | 24AH/5AH*2 литий батареясы |
| Диапазон | 6KM |

Мурунку: Карылар үчүн медициналык жабдууларды жеткирүүчү алюминий жөнгө салынуучу роллёр Кийинки: Майыптар үчүн көчмө жана ыңгайлуу бүктөлүүчү майыптар коляскасы