Бийиктиги жөнгө салынуучу жеңил бүктөлүүчү таякча
Сүрөттөмө
Жеңил жана бекем аноддолгон алюминий түтүк. Таякчаны сактоо жана саякаттоо үчүн 4 бөлүккө бүктөөгө болот. Бети стилдүү түстө. Үстүнкү түтүктө тутканын бийиктигин тууралоо үчүн пружиналуу кулпу төөнөгүчү бар. Эргономикалык жактан иштелип чыккан жыгач туткасы чарчоону азайтып, ыңгайлуураак тажрыйба берет. Астыңкы учу тайгаланып кетүү коркунучун азайтуу үчүн тайгаланбаган резинадан жасалган. 300 фунт салмакка туруштук бере алат.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC9279L |
| Түтүк | Экструзияланган алюминий |
| Кол кармагыч | Пластик |
| Чайпул | Резина |
| Жалпы бийиктик | 84-94,5 см |
| Жогорку түтүктүн диаметри | 22 мм / 7/8" |
| Төмөнкү түтүктүн диаметри | 19 мм / 3/4" |
| Калың түтүк дубалы | 1,2 мм |
| Салмак капкагы. | 100 кг |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 61*17*23см |
| Картон кутучадагы саны | 20 даана |
| Таза салмагы (бир даана) | 0,35 кг |
| Таза салмагы (жалпы) | 7,2 кг |
| Жалпы салмак | 7,6 кг |