Бийиктиги жөнгө салынуучу жеңил атайын туткасы бар басуучу таяк?
Сүрөттөмө
Атайын туткасы менен таяк модалуу көрүнөт жана сизге күчтүү колдоо көрсөтөт.
Жеңил гана эмес, ошондой эле жетиштүү бекем, аны колдонуу оңой жана коопсуз.
Бийиктигин ыңгайлуу түрдө тууралоого болот (75-97,5 см)
Глинозем өндүрүшү менен, бети дат баспайт.
Астыңкы учу тайгаланбаган резинадан жасалган, каалаган жерде колдонсо болот.
Кол туткасын ыңгайлаштырууга болот.
продуктунун түсүн ыңгайлаштырууга болот.
Өзгөчөлүктөрү
Сиздин муктаждыктарыңызга ылайыкташтырылышы мүмкүн:Жөнөкөй баскычты басуу менен бийиктигин каалаган жериңизге 29 дюймдан 38 дюймга чейин тууралоого болот. Оң колуңуз мененби же сол колуңуз мененби, бул таякты муктаждыктарыңызга оңой эле буруп койсоңуз болот. Штатив учу менен басуучу таякчаны 10 бийиктикти тууралоо жөндөөсү менен узартууга болот.
Классикалык көрүнгөн жана бекем таякча:Бул таяк 300 фунт колдонууга ылайыкташтырылган, жагымдуу көрүнөт жана туруктуу, жеңил салмак үчүн чоңураак диаметрдеги алюминий түтүкчө менен жасалган, бирок бул алюминий таяктын мыкты бекемдиги жана катуу колдоосу башка көптөгөн таяктарга караганда ишенимдүү туруктуулукту камсыз кылат. (Түсүн ыңгайлаштырса болот)
Бекитүүчү кулпу:Ыңгайлуулугуна жана туура өлчөмүнө ылайыкташтырылгандан кийин, ортосунда таякты бекемдеп, анын кокустан кайра туураланышына жол бербеген бурамалар менен бириктирилген муун бар. Катуу тартылгандан кийин таяк катуу басуучу таяк сыяктуу сезилет, иштейт жана иштейт.
Тайгаланбаган уч:Орнотулган учтар бир топ бекем жана жакшы бышык. Таягынын учу жерге тийген соккуну сиңирип, сырткы чети узартылган, бул нымдуу беттерде тайгалануу коркунучун азайтат. Бул уч бир топ жумшартууну жана басуу ыңгайлуулугун камсыз кылат.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #JL9300L |
| Түтүк | Экструзияланган алюминий |
| Кол кармагыч | PP (полипропилен) |
| Чайпул | Резина |
| Жалпы бийиктик | 75-97.5 см / 29.53″-38.39″ |
| Жогорку түтүктүн диаметри | 22 мм / 7/8 дюйм |
| Төмөнкү түтүктүн диаметри | 19 мм / 3/4 дюйм |
| Калың түтүк дубалы | 1,2 мм |
| Салмак капкагы. | 135 кг / 300 фунт. |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 75см*35см*15см / 29.5″*13.8″*5.9″ |
| Картон кутучадагы саны | 20 даана |
| Таза салмагы (бир даана) | 0,38 кг / 0,84 фунт |
| Таза салмагы (жалпы) | 7,60 кг / 16,89 фунт. |
| Жалпы салмак | 8,50 кг / 18,89 фунт. |
| 20′ FCL | 711 куту / 14220 даана |
| 40′ FCL | 1727 картон / 34540 даана |