Мотордун кубаттуулугу: 24V DC250W*2 (Щетка мотору)Батарея: 24V12AH, 24V20AH (литий батареясы)Кубаттоо убактысы: 8 саатПробегинин аралыгы: 10-20 км (жолдун абалына жана батареянын кубаттуулугуна жараша) Саатына: 0-6 км (беш ылдамдыкта жөнгө салынат)
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | LC155 |
| Ачылган туурасы | 57 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 26 см |
| Орундуктун туурасы | 45 см |
| Орундуктун тереңдиги | 41 см |
| Орундуктун бийиктиги | 55 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 41 см |
| Жалпы бийиктик | 98 см |
| Жалпы узундук | 115 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 12" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 8" |
| Салмак капкагы. | 100 кг |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 88*47*93см |
| Таза салмагы | 38 кг |
| Жалпы салмак | 40,4 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 |
| 20' FCL | 71 даана |
| 40' FCL | 174 даана |