Мотордун кубаттуулугу: 24V DC250W*2 (Щетка мотору) Батарея: 24V12AH, 24V20AH (литий батареясы) Кубаттоо убактысы: 8 саат Пробег аралыгы: 10-20KM (жолдун абалына жана батареянын кубаттуулугуна жараша) Саатына: 0-6KM (беш ылдамдыкта жөнгө салынат)
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | 102 |
| Ачылган туурасы | 66 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 42 см |
| Орундуктун туурасы | 41 см |
| Орундуктун тереңдиги | 26 см |
| Орундуктун бийиктиги | 50 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 40 см |
| Жалпы бийиктик | 91,5 см |
| Жалпы узундук | 92,5 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 12" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 8" |
| Салмак капкагы. | 100 кг |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 83.5*42*94см |
| Таза салмагы | 38 кг |
| Жалпы салмак | 40,4 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 |
| 20' FCL | 82 |
| 40' FCL | 206 |