Хромдолгон болоттон жасалган каркастуу үнөмдүү кол менен башкарылуучу майыптар коляскасы #LC809
LC809 кара жана сызыктуу

Сүрөттөмө
Бышык хромдолгон көмүртек болоттон жасалган каркас
8 дюймдук ПВХдан жасалган катуу алдыңкы дөңгөлөктөр
24 дюймдук арткы дөңгөлөктөр, бекем дөңгөлөктөрү менен
Дөңгөлөк тормоздорун бекитүү үчүн басыңыз
Дат баспас болоттон жасалган каптал коргоочусу бар бекитилген жана жумшак колтук тирөөчтөр
Алюминийден жасалган ачылуучу таманчалары бар бут тирөөчтөр
ПВХ каптамалары бышык жана тазалоо оңой
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | LC809 |
| Жалпы туурасы | 66 см |
| Орундуктун туурасы | 46 см |
| Орундуктун тереңдиги | 43 см |
| Орундуктун бийиктиги | 48 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 39 см |
| Жалпы бийиктик | 87 см |
| Жалпы узундук | 104 см |
| Алдыңкы кастордун/арткы дөңгөлөктүн диаметри | 8"/24" |
| Салмак капкагы. | 100 кг / 220 фунт |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 93*21*88см |
| Таза салмагы | 16 кг |
| Жалпы салмак | 18 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' ?FCL | 144 даана |
| 40' FCL | 372 даана |