Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскалары колдонуучунун коопсуздугун эске алуу менен иштелип чыккан. Электромагниттик тормоздук мотор системасы коопсуз жана ишенимдүү тормоздоо тажрыйбасы үчүн эң сонун башкарууну жана туруктуулукту камсыз кылат. Жантайыңкы же тегиз жерде болсун, Коопсуздук пандусу коопсуз жана кыйынчылыксыз түшүүнү камсыз кылып, колдонуучуларга жана алардын жакындарына жан дүйнө тынчтыгын берет.
Биз ыңгайлуулуктун жана ийкемдүүлүктүн маанилүүлүгүн түшүнөбүз, ошондуктан биздин электр майыптар коляскаларыбыз ийилбес дизайнга ээ. Бул колдонуучу майыптар коляскасына эч кандай ыңгайсыздык же стресссиз оңой кирип-чыга ала тургандыгын билдирет. Мындан тышкары, мотор-кол менен башкаруунун кош режимин өзгөртүү колдонуучуларга өздөрүнүн каалоолоруна же өзгөчө муктаждыктарына жараша электр жана кол менен башкаруу режимдеринин ортосунда которулууга мүмкүндүк берет.
24 дюймдук алюминий-магний эритмесинен жасалган дөңгөлөктөр жөн гана сонун көрүнбөстөн, бекемдикти жана бышыктыкты да камсыз кылат. Бул дөңгөлөктөр ар кандай жер кыртышына жана шарттарга туруштук берүү үчүн иштелип чыккан, бул колдонуучуларга имараттын ичинде да, сыртында да ишенимдүү айдоого мүмкүндүк берет. Асфальтталбаган жолдорбу же тегиз эмес беттерби, биздин моторлуу майыптар коляскалары муну көтөрө алат жана ар дайым ыңгайлуу жана жылмакай жүрүүнү камсыз кылат.
Мындан тышкары, биздин электр майыптар коляскабыз тармактагы биринчи тиштүү мотор менен жабдылган, ал жеңилирээк жана тынчыраак иштейт. Бул колдонуучулардын эч кандай алаксытуучу же ыңгайсыздык жаратпастан кыймылдай алышын камсыздайт. Ызы-чуунун деңгээлинин төмөндөшү аны ооруканалар, соода борборлору же коомдук жайлар сыяктуу ар кандай чөйрөлөрдө колдонууга ылайыктуу кылат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1200MM |
| Унаанын туурасы | 670 мм |
| Жалпы бийиктик | 1000MM |
| Базанын туурасы | 450MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 10/24" |
| Унаанын салмагы | 34KG+10KG (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 |
| Батарея | 24В12AH/24V20AH |
| Диапазон | 10-20KM |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Медициналык жактан тууралоочу бийик арткы бүктөлүүчү электр майыптар коляскасы Кийинки: CE майыптар үчүн бүктөлүүчү электр менен иштеген майыптар коляскасы, 2 * 250W мотору менен