Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскалары тайгак эңкейиштерде да туруктуулукту жана коопсуздукту камсыз кылуу үчүн E-ABS турган деңгээлдеги контроллер менен жабдылган. Тайгаланбаган пандус функциясы кошумча коопсуздук катмарын кошот, кокусунан тайгаланып же тайгаланып кетүүнүн алдын алуу үчүн жакшыртылган тартууну камсыз кылат. Бул ар кандай жерлерде багыт алууда жан дүйнө тынчтыгын камсыз кылат.
Биздин электр майыптар коляскаларынын өзгөчөлүгү - алардын алдыңкы дөңгөлөктүү жетек функциясы, ал тоскоолдуктарды жана тегиз эмес беттерди оңой көтөрүү үчүн иштелип чыккан. Бул уникалдуу касиет аны башкарууну жеңилдетет жана ар кандай курактагы колдонуучулар, анын ичинде кыймылдоо мүмкүнчүлүгү чектелгендер үчүн ылайыктуу.
Коопсуздук эң негизгиси жана биздин электр майыптар коляскалары так башкарууну жана жооп кайтарууну камсыз кылуу үчүн сезгич башкаруу системасы менен жабдылган. Бул функциянын натыйжасында жылмакай жана ыңгайлуу жүрүү пайда болот, ал дөңсөөлөрдү азайтып, ар кандай рельефтердин ортосунда үзгүлтүксүз өтүүнү камсыз кылат.
Биз жеткиликтүүлүктүн маанилүүлүгүн түшүнөбүз, ошондуктан биздин электр майыптар коляскалары ар кандай кыймыл муктаждыктары бар адамдарды канааттандыруу үчүн иштелип чыккан. Кубаттуу моторлордун, бышык конструкциянын жана өркүндөтүлгөн башкаруу элементтеринин айкалышы биздин электр майыптар коляскаларын күнүмдүк колдонуу үчүн ишенимдүү жана ыңгайлуу тандоого айлантат.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1150MM |
| Унаанын туурасы | 650 мм |
| Жалпы бийиктик | 950MM |
| Базанын туурасы | 450MM |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 16/10" |
| Унаанын салмагы | 35KG+10KG (Батарея) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 |
| Батарея | 24В12AH/24V20AH |
| Диапазон | 10-20KM |
| Саатына | 1 – 7 км/саат |

Мурунку: Майыптар үчүн алюминий магний көчмө электр майыптар коляскасы Кийинки: Сыртта колдонулуучу алюминийден жасалган оңой бүктөлүүчү көчмө электр майыптар коляскасы