Продукциянын сүрөттөлүшү
Биздин электр майыптар коляскалары жогорку бекемдиктеги алюминий эритмесинен жасалган, бышык жана туруктуу. Анын бышык конструкциясы узак мөөнөттүү жана ишенимдүү иштөөнү камсыз кылат, бул аны күнүмдүк колдонуу үчүн эң сонун шерик кылат. Мындан тышкары, электромагниттик тормоздук кыймылдаткычы менен колдонуучулар анын жантайыңкы же тегиз эмес беттерде да жылмакай жана коопсуз токтооруна ишене алышат.
Биздин электр майыптар коляскалары да абдан ыңгайлуу. Ийилбеген дизайны менен колдонуучулар эч кандай кыйынчылыксыз оңой туруп же отура алышат. Анын эргономикалык жайгашуусу жана жөнгө салынуучу функциялары оптималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылат, бул колдонуучуларга максималдуу эс алуу үчүн отуруу абалын өзгөртүүгө мүмкүндүк берет.
Биздин электр майыптар коляскалары жогорку кубаттуулуктагы литий батареялары менен иштейт, алар эң сонун иштөө жана кызмат мөөнөтү менен айырмаланат. Щеткасыз мотор технологиясы натыйжалуулукту андан ары жогорулатат, ар дайым тынч жана жылмакай жүрүүнү камсыз кылат. Биздин электр майыптар коляскалары 26 Ач литий батареясы менен жабдылган жана 35-40 км аралыкты басып өтөт, бул колдонуучулардын кубаттуулуктун түгөнүп калышынан кабатыр болбостон, имараттын ичинде жана сыртында ишенимдүү жүрө алышын камсыздайт.
Коопсуздук биздин эң башкы артыкчылыгыбыз жана биздин электр майыптар коляскалары колдонуучунун ден соолугун камсыз кылуу үчүн бир нече функциялар менен жабдылган. Ал туруктуулукту камсыз кылуу жана тегиз эмес беттерде кырсыктардын алдын алуу үчүн тоголонууга каршы дөңгөлөктөр менен жабдылган. Майыптар коляскасында ошондой эле жөнгө салынуучу колтуктар жана бут отургучтар бар, бул колдонуучуга идеалдуу абалды табууга жана денеге түшкөн жүктү азайтууга мүмкүндүк берет.
Мыкты иштөө жана коопсуздук функцияларынан тышкары, биздин электр майыптар коляскалары стилдүү, заманбап дизайнга ээ. Ал майда-чүйдөсүнө чейин көңүл буруу менен жасалган, бул аны кооз жана ар кандай шартка ылайыктуу кылат.
Электр майыптар коляскаларыбыз аркылуу биз кыймыл-аракети чектелген адамдарга татыктуу эркиндикти жана көз карандысыздыкты берүүгө умтулабыз. Ишенимдүү, ыңгайлуу жана колдонууга ыңгайлуу электр майыптар коляскаларыбыз менен болуп көрбөгөндөй мобилдүүлүктү сезиңиз.
Продукциянын параметрлери
| Жалпы узундук | 1100MM |
| Унаанын туурасы | 630M |
| Жалпы бийиктик | 960 мм |
| Базанын туурасы | 450 мм |
| Алдыңкы/арткы дөңгөлөктүн өлчөмү | 8/12" |
| Унаанын салмагы | 26KG+3KG (литий батареясы) |
| Жүктүн салмагы | 120 кг |
| Чыгуу жөндөмү | ≤13° |
| Мотордун күчү | 24V DC250W*2 (Щеткасыз мотор) |
| Батарея | 24V6.6AH/24V12AH/24V20AH |
| Диапазон | 15-30KM |
| Саатына | 1 –7Км/саат |

Мурунку: Көчмө сырткы алыстан башкаруучу электр майыптар коляскасы Кийинки: Саякат үчүн көчмө алюминий эритмесинен жасалган электр майыптар коляскасы