Транспорттук спорттук майыптар коляскасы#LC9002LABJ
Сүрөттөмө
★ Алюминий рамка? Колтук жана бут тирөөчтү көтөрүп жабыштыруу? PU кастору бар арткы дөңгөлөк? Бириккен тормоз менен, артка түшүрүлүүчү туткасы бар
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда сиз бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC9002LABJ |
| Жалпы туурасы | 44 см |
| Орундуктун туурасы | 21 см |
| Орундуктун тереңдиги | 30 см |
| Орундуктун бийиктиги | 43 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 33 см |
| Жалпы бийиктик | 79 см |
| Жалпы узундук | 88 см |
| Алдыңкы кастордун/арткы дөңгөлөктүн диаметри | 6 дюйм жана 8 дюйм |
| Салмак капкагы. | 100 кг |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 72*24*70см |
| Таза салмагы | 7,9 кг |
| Жалпы салмак | 9,2 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20′ FCL | 203 даана |
| 40′ FCL | 473 даана |