Ачылып-жабылуучу колтук тирөөчтөрү жана алынуучу бут тирөөчтөрү бар комоддук майыптар коляскасы,
Сүрөттөмө#LC6921 – бул кыймылдуулугуңузда жана башка күнүмдүк иштериңизде көз карандысыздыкты камсыз кылган жөнөкөй комоду бар майыптар коляскасы. Майыптар коляскасында өзүнчө турган, алынуучу жана пластик комод чакасы бар, же сиз отургучту унитаздын үстүнө койсоңуз болот. Отургуч порошок менен капталган бышык болоттон жасалган рама менен келет. Отургуч ачылуучу колтук таянычтары жана алынуучу бут таянычтары менен келет. Жумшак каптоо бышык жана ыңгайлуу PU материалынан жасалган, 5 дюймдук дөңгөлөктөр жылмакай жүрүүнү камсыз кылат. Оңой сактоо жана ташуу үчүн акылдуу ажыратылуучу дизайн.
ӨзгөчөлүктөрүОңой сактоо жана ташуу үчүн акылдуу ажыратуу дизайны.
Порошок менен капталган бышык болоттон жасалган рамка
Алынуучу отургуч панели
Капкагы бар алынуучу пластик комоддук чака? 5 дюймдук ПВХ дөңгөлөктөрү, кулпу тормоздору бар арткы дөңгөлөктөр
Жумшак колтук таянычтарын ылдый түшүрүүгө болот
PE ачылуучу бут такталары менен алынуучу жана жылдырылуучу бут тирөөчтөрү
Жумшак PU каптамалары бышык жана тазалоо оңой
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC6921 |
| Жалпы туурасы | 55 см / 21.65" |
| Орундуктун туурасы | 45 см / 17.32" |
| Орундуктун тереңдиги | 44 см / 17.32" |
| Орундуктун бийиктиги | 53 см / 20.87" |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 38 см / 14.96" |
| Жалпы бийиктик | 96 см / 37.80" |
| Жалпы узундук | 95 см / 37.40" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 13 см / 5" |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 56см*45.5см*29.5см / 22.1"*18.0"*11.7" |
| Таза салмагы | 13 кг / 29 фунт |
| Жалпы салмак | 15 кг / 33 фунт |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 370 даана |
| 40' FCL | 860 даана |