Ысык сатылган алюминий майыптар коляскасы.

Сүрөттөмө
ТРАНСПОРТ МАЙЫПТАР КОЛАЦИЯСЫ, АЛЮМИНИЙ ЖЕҢИЛ РАМАДАГЫ ОТУРГУЧ
8 дюймдук бекем магниттик арткы дөңгөлөк, 5 дюймдук бекем кастор
ӨЙДӨН-ӨЙДӨ КОЛТУК ТИРЕГИЧ ЖАНА БУТ ТИРЕГИЧ
АРТКЫ ТУТКАСЫ, БИРИККЕН ТОРМОЗ ЖАНА КООПСУЗДУК КУРУ МЕНЕН
БИЗДИН КЫЗМАТ
1. OEM жана ODM кабыл алынат
2. Үлгү бар
3. Башка атайын мүнөздөмөлөрдү ылайыкташтырса болот
4. Бардык кардарларга тез жооп берүү
Көп берилүүчү суроолор
1. Сиздин брендиңиз кандай?
Биздин өзүбүздүн Jianlian брендибиз бар, жана OEM дагы кабыл алынат. Ар кандай белгилүү бренддер дагы эле кабыл алынабы?
бул жерге таратыңыз.
2. Башка моделиңиз барбы?
Ооба, биз көрсөтөбүз. Биз көрсөткөн моделдер жөн гана типтүү. Биз үй шартында кам көрүүчү каражаттардын көптөгөн түрлөрүн сунуштай алабыз. Атайын мүнөздөмөлөрдү ыңгайлаштырууга болот.
3. Мага арзандатуу бере аласызбы?
Биз сунуштап жаткан баа өздүк наркына дээрлик жакын, ошол эле учурда бизге бир аз киреше мейкиндиги керек. Эгерде көп санда керек болсо, сизди канааттандырарлык арзандатылган баа каралат.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC9003LAJ |
| Ачылган туурасы | 45 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 20 см |
| Орундуктун туурасы | 37 см |
| Орундуктун тереңдиги | 30 см |
| Орундуктун бийиктиги | 45 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 38 см |
| Жалпы бийиктик | 88 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 8" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 6" |
| Салмак капкагы. | 100 кг / 220 фунт |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 75*25*66см |
| Таза салмагы | 7,2 кг |
| Жалпы салмак | 9,4 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' ?FCL | 220 даана |
| 40' FCL | 550 даана |