Ыңгайлуу кол кармагычы бар, бийиктиги жөнгө салынуучу жеңил басуучу алдыңкы таякча
#LC9312L – бул жеңил билек таякчасы, ал негизинен 300 фунт салмакка туруштук бере алган аноддолгон каптамасы бар жеңил жана бекем экструзияланган алюминий түтүкчөдөн жасалган. Түтүктө ар кандай колдонуучуларга ылайыкташтыруу үчүн кол манжетинин жана туткасынын бийиктигин тууралоо үчүн пружиналуу бекитүүчү төөнөгүч бар. Колдун туткасы чарчоону азайтып, ыңгайлуураак тажрыйба берет. Тайгаланып кетүү коркунучун азайтуу үчүн астыңкы учу тайгаланбаган резинадан жасалган.
Өзгөчөлүктөрү
Жеңил балдактар: Алюминий эритмесинен жасалган, жеңил, бекем жана бышык, дат баспайт, жогорку көтөрүмдүүлүк, 300 фунтка чейин, узак кызмат мөөнөтү.
Жөнгө салынуучу балдактар: бийиктикти жөндөөнүн 10 деңгээли, ар кандай бийиктиктеги адамдардын муктаждыктарын канааттандыруу оңой, бою 42″-47″ болгон колдонуучулар үчүн ылайыктуу; Чыканак таяныч курунун дизайны колуңузду албай туруп нерселерди алуу үчүн ыңгайлуу; Полипропилен кол туткасы чарчоону азайтып, ыңгайлуураак тажрыйба берет
Ыңгайлуу жана коопсуз: Балдактын туткасы тайгаланбаган жумшак резинадан жасалган, ал басымга жана эскирүүгө туруктуу жана алакан тердеп кетсе, тайгаланбайт; адамдаштырылган чагылдыруучу жарыктын дизайны түнкүсүн саякаттоону коопсуз кылат.
Эргономикалык балдактар: ABS материалынан жасалган U формасындагы чыканак таянычы чыканак менен билек үчүн жакшы колдоо көрсөтөт жана колдонууга ыңгайлуураак, ошондой эле узак мөөнөттүү колдонуудан кийин ыңгайсыздык сезилбейт.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC9312L |
| Түтүк | Экструзияланган алюминий |
| Кол манжети | Болот |
| Кол кармагыч | PP (полипропилен) |
| Чайпул | Резина |
| Жалпы бийиктик | 107-120 см / 42.13″-47.24″ |
| Жогорку түтүктүн диаметри | 22 мм / 7/8 дюйм |
| Төмөнкү түтүктүн диаметри | 19 мм / 3/4 дюйм |
| Калың түтүк дубалы | 1,2 мм |
| Салмак капкагы. | 135 кг / 300 фунт. |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 108см*31см*31см / 42.5″*12.2″*12.2″ |
| Картон кутучадагы саны | 20 даана |
| Таза салмагы (бир даана) | 0,51 кг / 1,13 фунт. |
| Таза салмагы (жалпы) | 10,20 кг / 22,67 фунт. |
| Жалпы салмак | 11,20 кг / 24,89 фунт. |
| 20′ FCL | 270 картон / 5400 даана |
| 40′ FCL | 655 картон / 13100 даана |