Жаракат алгандар үчүн бийиктиги жөнгө салынуучу жеңил басуучу таякча
Сүрөттөмө
1. Жеңил жана катуу материалдык сапат
2. Кол манжетинин жана туткасынын бийиктиги ар кандай колдонуучуларга ылайыкташтырылышы мүмкүн. (85-116 см)
3. Глинозем өндүрүшү менен, бети дат баспайт.
4. Колтук манжети колуңузду бекем кармап турат жана колуңуз жакшы сезилет.
5. Кол кармагыч сизге күч жана ыңгайлуулук берет.
6. Астыңкы учу тайгаланбаган резинадан жасалган, каалаган жерде колдонсо болот (нымдуу жер, баткак жол, асфальтталбаган жол ж.б.)
7. Кол туткасын ыңгайлаштырса болот.сиздин талабыңызга ылайыкs)
8. продуктунун түсүн ыңгайлаштырса болот. (сиздин талабыңызга ылайыкs)
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда сиз бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC923L |
| Түтүк | Экструзияланган алюминий |
| Кол манжети жана кол кармагыч | PP (полипропилен) |
| Чайпул | Резина |
| Жалпы бийиктик | 85-116 см / 33.46"-45.67" |
| Жогорку түтүктүн диаметри | 22 мм / 7/8" |
| Төмөнкү түтүктүн диаметри | 19 мм / 3/4" |
| Калың түтүк дубалы | 1,2 мм |
| Салмак капкагы. | 135 кг / 300 фунт. |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 85см*28см*31см / 33.5"*11.0"*12.2" |
| Картон кутучадагы саны | 20 даана |
| Таза салмагы (бир даана) | 0,49 кг / 1,09 фунт |
| Таза салмагы (жалпы) | 9,80 кг / 21,78 фунт. |
| Жалпы салмак | 10,70 кг / 23,78 фунт. |
| 20' FCL | 380 картон / 7600 даана |
| 40' FCL | 922 куту / 18440 даана |