Билек боосу бар жеңил бүктөлүүчү жалюзи таяк #LC936L
Сүрөттөмө1. Жеңил жана бекем экструзияланган алюминий түтүк 2. Таякты сактоо жана саякаттоо үчүн оңой жана ыңгайлуу болушу үчүн 4 бөлүккө бүктөөгө болот. 3. Полипропилен кол кармагычы оңой жете турган нейлон билек боосу менен жабдылган. 4. Көрүнүүнү жакшыртуу үчүн кызыл жана ак түстөгү чагылдыруучу бети бар. 5. Тайгаланып кетүү коркунучун азайтуу үчүн астыңкы учу тайгаланбаган резинадан жасалган.
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда сиз бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC949L |
| Түтүк | Экструзияланган алюминий |
| Кол кармагыч | PP (полипропилен) |
| Чайпул | Резина |
| Жалпы бийиктик | 119 см / 46.85" |
| Жогорку түтүктүн диаметри | 33 см / 12.99" |
| Төмөнкү түтүктүн диаметри | 13 мм / 1/2" |
| Калың түтүк дубалы | 1,2 мм |
| Салмак капкагы. | 135 кг / 300 фунт. |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 66см*17см*22см / 26.0"*6.7"*8.7" |
| Картон кутучадагы саны | 40 даана |
| Таза салмагы (бир даана) | 0,20 кг / 0,44 фунт. |
| Таза салмагы (жалпы) | 8.00 кг / 17.78 фунт. |
| Жалпы салмак | 8,60 кг / 19,11 фунт. |
| 20' FCL | 1134 картон / 45360 даана |
| 40' FCL | 2755 картон / 110200 даана |