Продукциянын сүрөттөлүшү
Rollator оңой бүктөлөт жана ушундай бойдон калат, анткени ал эргономикалык форма катары кызмат кылат, бул тутканы көтөрүү үчүн туруктуу жана бышык рама жана отургуч болуп саналат, ал колдонуучунун максималдуу салмагы 150 кг менен сыналган. Тормоз механизми жеңил, бирок активдүү. Эки кабаттуу PU катмарлуу жумшак дөңгөлөк түзүлүшү. Бийиктигин жөнгө салуучу туткасы Explorer туткасынын бийиктигин 794 ммден 910 ммге чейин жөнгө салууга болот. Отургучтун бийиктиги тиешелүүлүгүнө жараша 62 см жана 68 см, ал эми отургучтун негизинин туурасы 45 см. Жумшак дөңгөлөктөр колдонуучунун ыңгайлуулугун камсыз кылат. Эргономикалык кол кармагычы Кол кармагычынын эргономикалык формасын колдун абалына ылайыкташтырууга болот. Кол тормозу жылмакай иштейт. Чыныгы оңой алып салуу. Соода баштыктары. Атайын иштелип чыккан, басууга оңой клипса. Кулпу бекем жабык бойдон калат жана баскыч менен ачуу оңой.
Продукциянын параметрлери
| Материал | Магний |
| Орундуктун туурасы | 450 мм |
| Орундуктун тереңдиги | 300 мм |
| Орундуктун бийиктиги | 615 – 674 мм |
| Жалпы бийиктик | 794 мм |
| Түртүү туткасынын бийиктиги | 794 – 910 мм |
| Жалпы узундук | 670 мм |
| Колдонуучунун максималдуу салмагы | 150 кг |
| Жалпы салмак | 5.8 кг |

Мурунку: Көп функциялуу бүктөлүүчү көчмө магний майыптар коляскасы Кийинки: Өтө жеңил көмүртек буласынан жасалган ролик жүргүч